Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A visszahúzódó “stréber”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó “stréber” lányok is maszturbálnak?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyesmi lányoknak nincs ilyenekre igénye? Valahogy nem tudom elképzelni, azt meg főleg, hogy egy ilyen lány dildót vagy vibrit vegyen.

2023. jan. 22. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze.
2023. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Fugtam ilyen csajt, nagyon perverz volt. :D

De nem értem miért kell ilyen hülye összefüggéseket keresni.

2023. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy nunijuk sincs.

Hogy lehet ilyet kérdezni?

2023. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Masztiznak, csak nem vallják be. Akkor sem, teljesen nyilvánvaló vagy akár rajta is kapod őket. Tapasztalat.
2023. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván
2023. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Pedig általában az introvertáltak még perverzebbek, mert több idejük marad agyalni, kutatni, fantáziálni.
2023. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak viharban villámláskor.
2023. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ilyen lány voltam. De inkább azért, mivel nem találtam senkivel közös témát, esetlegesen nem tudtam az osztállyal úgy kommunikálni ahogy nekik felelt meg. 🤷🏻‍♀️


Ezért inkább animét néztem, stb. Suli után edzeni járok, kockulok. Szerintem ez senkinek nem okozott eddig szívfájdalmat.


Páromat hétvégente látom, akkor meg megy a perverzkedés is. Szóval nem értem. Ugyanúgy élünk mi is szexuális életet, csak nem 20 férfi volt az életemben eddig, hanem mondjuk 5. Abban is bőven találni olyat, akivel nem volt értelme még szóbaállni sem, de ez ilyen.


A maszturbálási rekordom edzés után 8 volt, egymás után. XD

2023. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jótanuló, szende kislányok szoktak a legnagyobb vadmacskák lenni az ágyban.

Volt ilyen barátnőm. Olyan figurákat csináltunk, hogy csak na, kb mindent ki lehetett vele próbálni.

2023. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk mi is, ugyanúgy mint a többi lány
2023. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!