Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első szexuális élmény géppel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexuális élmény géppel. Mesterséges intelligenciával készült modell lány fényképe önkielégítésig juttatott el. Normális ez?

Figyelt kérdés
Egy ingyenes ai oldalon kísérleteztem, és egy "lányt" annyira tökéletesítettem, hogy elvette az eszemet. Nem tudtam aludni, a lány járt a fejemben, a szeme, szája, arca, a formája, és végül a lementett képekre 3x kielégítettem magam. Reggel is álló dákóval ébredtem, és még mindig kívántam. Nem létezik pont ilyen lány a neten, több képkeresővel is direkt megnéztem. Talán egy eldugott kis faluban él hasonmás :-), megkeresném. Beteg vagyok?

2023. jan. 22. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Normális vagyok?
Nem vagyok normális?
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hogy hivják ezt az oldalt?
2023. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is kellene az oldal elérhetősége! Pont ilyesmit keresek😉
2023. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
normális vagy.
2023. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobd az oldal címét és ha lehet, muti a képet is!:D Kíváncsi vagyok.

Midjourneyvel sokat szórakoztam már, de másikat sajnos nem ismerek.

2023. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfi vagy. Tetszett egy lány, kiverted rá. Aztán hogy az a lány létezik-e vagy sem az teljesen mindegy. Tulajdonképpen azok az agyon-fotoshoppolt divatmodell-képek is már a mesterségessék határát súrolják, olyan szép hibátlan emberi lények sincsenek.
2023. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
playgroundai.com, de igazából teljesen mindegy, a lényeg, hogy nem kell 50db videokártyát összebütykölnöm. Itt nem kell tagnak lenni, ezért játszottam rajta. Hozzáférsz a seed számhoz, így megismételhető minden, amit csinálsz, semmi nem véletlen. A promptban a szavak felcserélésével, rokonértelmű szavak behelyettesítésével nagyon finoman lehet változtatni a képen. A jelentés ugyanaz marad, mégis árnyalatnyi különbségek vannak. Téynleg, a jár és a megy szó között mi a különbség? Semmi! Akkor most a hastáncosnőnek megy a hasa, vagy jár a hasa? Régi rádiókabaréban hallottam...
2023. jan. 29. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Fúú de utálom azt a kabaréjelenetet:D

De köszi az oldal nevét!

2023. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!