Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Repedezések a makkomom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Repedezések a makkomom?

Figyelt kérdés

Most néztem, hogy a makkomon repedezések vannak. Ez mi lehet?

Lehet, hogy a hirtelen növés miatt van? 18 éves vagyok.

Félek, hogy valami betegség.

Rosszindulatú kommentek kíméljenek, semmi értelme.



2023. jan. 22. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nekem is van. Ha ott a makk szélére gondolsz.
2023. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nehéz bármit mondani, ha zavar, fordulj orvoshoz
2023. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem a széle, hanem az egész. Persze nem nagy repedések, éppenhogy látni

Inkább csak csíkok

2023. jan. 22. 22:56
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nemi betegséget csak szexuális úton kapsz el ugyebár (bár ez csak részben igaz), szóval ha nem dugsz gumi nélkül fűvel-fával akkor ne parázz rá.

Láttam már pár problémát, de bevallom lövésem sincs mit értesz "repedések" alatt, az sem mindegy mekkorák (hossz, mélység, szín, vöröses-e körülötte, makk melyik része, fáj nem fáj?). Ja amúgy 100% hogy nem a növekedéstől van, a nyelved is nő mégsem repedezik be.

2023. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem farokrengésed volt, azért maradtak rajta kráterek. Majd a természetes tektonikus farokmozgásokkal helyre áll.
2023. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármi. Lehet csak olyan a makk mintázata, nem mindenkinek teljesen sima, lehet valami gomba vagy más bőrbetegség is, lehet szárazságtól (bár ez is bőrbetegség tünete), esetleg ha szedtél mostanában antibiotikumot.

Szóval ennyiből, hogy mondod repedés, nem lehet tudni. Meg kell mutatni egy orvosnak.

2023. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem szexelek fűvel fával.

Csíkok vannak, mintha repedezett lenne.

Nem piros korülötte, nem is fáj, emg semmi. Kicsik, szerintem éppen csak annyira mély, hogy látsződjon ott valami.

Egyébként a nyelvem is repedezett, vannak benne egész nagy utak:D

2023. jan. 22. 23:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csúnya, nem is látszik, csak akkor hogyha jobban megfigyelem.
2023. jan. 22. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemibetegség, bőrbetegség nem kizárólag szexuális úton terjed. Kisebb az esélye, de el lehet kapni egyes betegségeket vécén, vagy öltözőben (ha meztelenül ülsz le). Bebizonyított, hogy nem szükséget le sem ülni a nyilvános vécén a fertőzéshez. Sőt, akár piszoárnál is elkapható. Esélye csekélyebb, de nem lehetetlen. (főként, ha ott állva elindul a piszoár öblítése, ami szétpermetezi a bacilusokat, vírusokat)


Kirepedezett makk, szokásostól eltérő nagyon száraz bőr a péniszen, és főként a szokásostól eltérő fitymaszűkülést, kirepedezést okozhatja cukorbetegség is, olykor candida gomba probléma is! A cukorbetegség jele, hogy a vizeletben megjelenik a cukor, pedig annak ott nincs keresnivalója normál esetben. Ez a szervezetben található gombák elszaporodását okozhatja, melyek okozói az említett problémának.

Keress fel urológust, bőr és nemibeteggondozót. Egészségügyi kérdésekkel mindig a legjobb, ha felkeresel szakorvost. Ide írogatni eléggé felesleges, hiszen laikusok (főként látatlanban) hetet havat összehordanak!

2023. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
A vaják-főzet mellékhatása
2023. jan. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!