Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erről a vibrátorról van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a vibrátorról van véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Vagy milyeneket ajánlanátok egy kezdőnek, nekem ez a legszimpatikusabb, de azt hallottam róla nem olyan erős a vibrációja.

[link]



2023. jan. 23. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyat keresnék aminek viszonylag erős a vibrációja, de halk
2023. jan. 23. 17:37
 2/8 érdeklődő35 ***** válasza:
49%

Mennyire vagy kezdő? Mit tudsz a testedről?

Hüvelyi orgazmust értél már el egyébként, vagy csak csiklósat, és bárhogy próbálkoztál a hüvelyi nem sikerült? Milyen játékszert használtál eddig?

2023. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem a vibráció a lényeg egy farok se vibràl....
2023. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont azért kell, mert a férfiak ilyet nem tudnak :)
2023. jan. 23. 17:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ha lehet nőkkel beszélném ezt meg, mert nőknek készült vibrátorokban lennék érdekelt.
2023. jan. 23. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
De, a vibráció a lényeg hármaska, ugyanis ettől a jobb a faroknál. Meg hogy kimarad férfihiszti. Az adott vibrit hagynám a csudába kezdőként, valami jó kis csiklóizgatóval kezdeném. A kettes kérdései meg jogosak. Sokszor az ilynek annak sem jók akiknek van partnerrel hüvelyi orgazmusuk, tehát így kb értelmetlen ennyit beleölni. Nem ír semmit se az anyagáról, se egyébről. Nem mindenki bír minden anyagot, ne mindegy ,mennyire kemény, merev, vagy inkább rideg az anyag a mert kellemetlen lehet. Az semmi esetre sem biztató hogy ennyire nem adnak meg semmilyen infót, hanyagolnám az oldalt.
2023. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvastam róla részleteket

2023. jan. 23. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hááát.. valaki szereti az üveg alapút, nekem nem kéne, de ez egyéni ízlés kérdése. Az mindenképpen jó pont hogy fokozatmenetesen állítható, és bármilyen síkosító jó hozzá. Plusz én kapásból csak akusat, és vízállót vennék.
2023. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!