Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen dolog, hogy amikor kb 10-12 éves kislány lehettem, nyaralni voltunk a szüleimmel hármasban külföldön 7-8 napig, és egyik este apám bezavart a fürdőszobába ilyen huncut mosollyal, hogy egy kicsit maradjak már ott..?

Figyelt kérdés

Persze pontosan tudtam hogy miért kéri ezt tőlem. Bementem a fürdőszobába, és mindent hallottam, hogy mit csinálnak. Csattogtatta anyámat rendesen. Én pedig összekuporodva a kádban, befogott fülekkel vártam, hogy vége legyen. Szerencsére úgy emlékszem nem tartott sokáig, 10-15 percig. Aztán apám meztelenül benyitott a fürdőbe, hogy mostmár kijöhetek.. és mentek megfürdeni.


Szerintetek ez normális?


És nem, nem kitalált történet.. a napokban jutott eszembe ez az emlék. Most 30 vagyok.



2023. jan. 24. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Velem is volt hasonló, csak engem bezártak addig a szobába nehogy rájuk nyissak
2023. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Apa kanos volt, valószínű már nagyon kivolt éhezve.


Ez van ahol normális dolog, pasinak meg ez sok idő, magamból kiindulva.


Most más lenne, kezedben egy tablettel fel se tünt volna az egész.

Durva lehetett hallani, jobban kellet volna megoldaniuk ezt a szükségletüket.

Te meg ha akkor tusoltál volna nem hallottál volna semmit, nem is emlékeznél rá.

2023. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Csattogtatta..

Te egy kanos kisfiu vagy,aki erre akarja kiverni

Ez a velemenyem

2023. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem is zavartalak be a fürdőszobába kisfiam, ne írjál már sületlenségeket
2023. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Vagy lehet apád anyádat zavarta be és téged csattogtatott, amitől lettél ilyen elmeroggyant
2023. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"És nem, nem kitalált történet.. a napokban jutott eszembe ez az emlék. Most 30 vagyok."


Pont most buktattad le magad. Eleve ezt a mondatot miért kellett leírnod, mégis miért merült benned fel ez kitalált lenne vagy sem és ezt le kell írnod. Továbbá a semmiből nem jut eszébe senkinek sem ilyen csak úgy....

Inkább valld be izgat a családon belüli szex és amiatt találtál ki ilyen logikátlan, perverz kérdést. Nem baj, ha izgat csak túl átlátszó.

2023. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi fordítva csináltuk, gyerek marad szoba nézi a tv, mi meg elvonoltunk fürdőbe.
2023. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy k.rvára nem normális!
2023. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb megoldás, mintha melletted, csinálták volna éjjel. De vannak nem szivbajos emberek, akik villanyfénynél, is kiélik vágyaikat. Persze az levan sz.rva, hogy ott játszanak a gyerekek...
2023. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most téged csattogtatnak biztos,majd ne felejtsd a lànyod bezavarni a fürdőbe...😄
2023. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!