Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor hátrány négernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hátrány négernek lenni vagy sem?

Figyelt kérdés

Itt nyilván a péniszre gondolok.

Sok nő azt írja hogy fáj nekik a nagy.

A legtöbb négernek viszont elég nagy. De pl. amerikában rengeteg olyan pár van ahol egy fiatal fehér nővel van egy néger. Rajonganak értük. Egészen tinilányoktól kezdve idősekig.


Médiában rengeteg ilyen trend is van hogy a kosarasokért, amerikai focisokért rajonganak. (persze utalnak rá hogy fekete)



Most akkor ez hogy van?


2023. jan. 24. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előny. Egyrészt a nagy farok miatt, másrészt mert divat a fajkeveredés.
2023. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

7#

De ezek fiatal srácok akik nem gazdagabbak az átlagtól. Sőt azoktól a lányoktól sem akik oda vannak értük. Ez kelet Európában van csak így.

2023. jan. 24. 20:30
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
#8-9 Norbika látom elindult a trollkodás 😂 Azon túl hogy a kisebb méretűekben próbálsz szorongást kelteni (nem mintha nem lenne nekik amúgy is) semmire sem mész vele. A nőknek próbálhatod magyarázni, úgyis tudja mindegyik saját magától hogy mi neki a jó / nem jó. Attól meg nem lesz több csajod hogy másokban szorongást próbálsz kelteni - mert nem ők csapják le a kezedről a csajokat hanem akikbe szorult némi értelem.
2023. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
En 2 neger ferfival voltam es mindkettonek atlagos merete volt.
2023. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

#13

Az igazság leírása trollkodás? Muhaha... Nyomhatod itt a hülyeséget, mindenki tudja, hogy nincs igazad. Én tudom mert voltam nagyfarkúval, te is tudod, mert neked kicsi és tapasztalod hogy kevés vagy a nőknek.

Szánalmas ez a kisfarkú nyomulás...

2023. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#15-ös szerintem te egy közepes farkú, farokkomplexusos, csetizélgetős recskahuszár vagy, aki itt mer csak nagyszájú lenni, a való életben meg nem. A kis farok nem kevés a nőknek. A nőknek szeretet meg gyengédség, odafigyelés kell. Hogy nőként bánjanak vele.
2023. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#16

Gondolj amit akarsz. Ha ettől elviselhetőbb az élet kis farokkal, örülök ha segíthettem.... 😁

Béke veled! ✌

2023. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!