Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tanácsot erényöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni tanácsot erényöveb maszturbáláshoz?

Figyelt kérdés
Még erényövet se láttam élőben, de izgat a gondolat, hogy egy "ketrecben", úgy hogy nem tudom verni, mégis elélvezek. Kicsit a dodge és egyéb játékokhoz hasonlóan. Milyen típusú, méretű erényöv lehet erre a célra megfelelő? Egyáltalán aki próbálta, hogy élvezte ezt az ötletet? Minden tipp és ötlet érdekel.
2023. jan. 25. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Az erényöv attól erényöv, hogy nem enged elélvezni. Az a célja, hogy ne tudd megfogni a farkad és ne is tudd bedugni sehova sem.


Egy lehetőség van, az, hogy fantáziálással élvezel el. Ez elég nehéz, nagyon fel kell hozzá izgulni és nagyon kell koncentrálni. Végül is olyan, mintha egy éjszakai magömlést idéznél elő.


Amúgy miért vennéd fel az erényövet, ha el akarsz élvezni?

2023. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Önkínzásból, pl ha rezegteted az erényövet illetve prosztatát stimulálod sem lehet elélvezni benne?
2023. jan. 25. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nagyobb legyen a ketrec mint a péniszed. Akkor mocoroghat benne ide oda és ez stimulálja. Közben keresd izgató nők társaságát és szenvedj hogy nem tudsz élvezni.
2023. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16-17 körüli hosszú a péniszem, a ketrecek pedig 6-10cmesek. A feleségemnek többször próbáltam a szub jellegű fantáziáimat mondani, de valahogy sose léptünk 1-ről a 2-re. Ezért gondoltam, hogy saját "solo" szórakoztatásom tenném nehezebbé és egyben izgalmasabbá. Csak tény, hogy mivel az asszony ezek szerinte nem vevő (illetve nem kreatív) így sajnos ez marad...
2023. jan. 25. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Maszírozógép vagy ilyesmi, rezegtetve durva orgazmusod lesz.
2023. jan. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az erènyöv lényege pont az ami a neve. Hogy nem enged èlvezkedni.


Amúgy gondolom nem alaphelyzetben 17 centi a farkad, nyilván azért akkorák hogy ne is lehessen benne merevedèsed, meg hogy elférjen a nadrágban.


Szerintem szexuális kielégülèsre nem ez a megfelelő eszköz amit keresel, de azt el tudom képzelni hogy ha felveszed, akkor annak a gondolata lesz izgató, hogy most tilos felizgulni, és amint lecsatolod, ott dupla erejű élmény ér majd.

2023. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszás lesz a megoldás. Úgy is összejöhet az orgazmus, hogy az erényöv közben rajtad marad. Ehhez mondjuk sokat kell gyakorolni és kiéhezettnek lenni.
2023. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

El lehet élvezni benne csak azt ruined orgasm-nak hívják. Nem lesz olyan jó mint a rendes orgazmus, kifolyik a sperma, csak az orgazmus érzés elmarad, közben elég kellemetlen, ahogy a farkad próbál felállni a szűk ketrecben, és közben húzza a heréket. Persze vibrátorral, vagy "rángatással" még akár hasonló érzésed is lehet mint orgazmuskor, csak sztem gyengébb érzés és hiányérzet marad utána.

Egyébként ahogy feljebb írták, az erényöv arra való hogy NE élvezz el benne. Én akaratom ellenére volt már hogy párszor elélveztem benne, olyankor a kellemetlen utóérzés mellett mindig tök hülyén éreztem magam és egyfajta szégyen érzetem volt. Igaz, nálam az is benne volt, hogy mivel nálunk a barátnőmnél van a kulcs, és az egésznek pont az a célja, hogy a tudta nélkül NE élvezzek el. Hiszen a "csalásra" ezer módszer van, az ilyen egyszerűbb erényöveknél.. pont emiatt olyan érzésem volt hogy becsaptam őt, amire csak rátett a lapáttal hogy ilyenkor ő is kicsit bosszankodott mindig. Persze tudja hogy mondjuk két hét erényöv hordás után már nagyon kis ingerektől is könnyen elélvezek, de ilyenkor mindig megemlíti, hogy azért próbálkozhatnék uralkodni magamon...

2023. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!