Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek gáz ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek gáz ha egy nőnek kisebb az egyik mellé mint a másik?

Figyelt kérdés
Nemrég műtötték újra a mellem, egyéb okokból és most megint elkezdett zavarni az ami régen. A doki nem vette figyelembe hogy az egyik nagyobb mint a másik és ugyanakkora implantátumok rakott be. Ennek már 3 éve, de megint elkezdett zavarni. Szerintetek gáz ha egy nőnek az egyik kisebb mint a másik? (Teljesen természetes hatásuak kb mint ha eredeti lenne)

2023. jan. 26. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Küldj képet privátban. Erre csak úgy lehet őszintén felelni. A fejednek nem kell benne lennie.
2023. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az a gáz, ha műmelle van.
2023. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 StevenUp ***** válasza:
90%
A mű mell zavaróbb szerintem is, mint a kettő közötti differencia. Mivel egyetlen páros szervünk sem egyforma, így a szemünk hozzászokott az enyhe aszimmetriához a testen, így alapból nem zavar, vagy nem tűnik fel. A szilikon mell annyiból zavar, hogy nem feltétlen lehet könnyen együt élni olyan nővel aki nem tudta elfogadni önmaga természetes mivoltát.
2023. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
EGyelek meg.. A fontos, hogy az egészséged legyen rendben, engem amúgy nem zavarna.
2023. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-3: Mint egy kisfiú úgy néztem ki. Mármint a hormon vizsgálaton is kiderült, hogy a szervezetem nem részesíti előnyben a progeszteront termelést,viszont a tesztoszteront igen. Tehát esélyem se volt, hogy nőljön akár A-s méretre is. Így maradt ez. Mivel husisabb vagyok (172/70kg) így senkinek fel sem tűnt akár fogásra se hogy nem eredeti. Nincs baj az önelfogadással szimplán zavar a valamennyi asszemietria ha már hozzá lett nyúlva. Nem tudtam, hogy a férfiakat mennyire zavarhatja..
2023. jan. 26. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A döntésed megértem, de csatlakozok az előzök véleményéhez. Ha egyik kisebb, másik nagyobb az nem zavaró. A műmell már annál inkább
2023. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az
2023. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Natsu18 ***** válasza:
68%

Páromnak szemmel könnyen látható hogy az egyik kisebb ,nem sokkal de észre vehető személy szerint engem nem zavar.

De a te esetedben én úgy vélem ha már pénzt adtál érte igen is lehetne szintetikus, vagy legalább majdnem

2023. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, de igen ha már hozzá nyúltak akkor megcsinálhaták volna úgy, hogy neked is tetszen.
2023. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zavaró egyáltalán, az implantátum viszont annál inkább.
2023. jan. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!