Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfi segéd eszközt szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi segéd eszközt szeretnék vásárolni,melyik a legélethűbb érzést adó vibro maszturbátor (azaz műp@nci(100 ezer alatt:))? 40 ffi

Figyelt kérdés
Adott egy szexelni nem akaró feleség. Ezért a kérdés. :)

2023. jan. 27. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fleshlight® márka a legjobb.
2023. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bőven kapsz 100k alatt! A Fleslight már szinte fogalom a műp.ncik között, nagyon jó értékelései vannak.

Mindazonáltal... a kapcsolatotok helyrerázásában gondolkodtál már? A műp.nci csak pótcselekvés lenne, ideiglenes menekülés a problémák elől.

2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Satisfyer Men szívó maszturbátor, amivel elégedett vagyok. Nem vibrátoros, de a cserélhető betét tök jó ötlet. (nekem kettő van, amit hozzá adtak és még egy) Praktikus funkció még a szűkíthető átmérő, amivel jobban rászorul a farokra, ha igény van rá.

Nem szeretkező feleség estében vagy a válást ajánlom vagy a nyitott házasságot. Próbálj elősorban élő partnerre koncentrálni. Természetesen, masztizni kapcsolat alatt is szokott az ember, hiszen nincs mindig alkalom kettesben lenni, illetve a változatosság is oka lehet.

(Jómagam is hasonló helyzetben vagyok, voltam. A maszturbátort még együtt vettük nejemmel, amikor még lángolt a szexuális vágy. Több játékszerünk van, manapság ő olyan szinten frigid, hogy sem pasival sem maszturbálva nincs igénye intimitásra. Évekig türtem, viseltem, próbálkoztam mindennel nála, majd adódott a lehetőség és félreléptem, jelenleg kettő fiatalabb szeretőm is van.)

51F

2023. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak egy másik igazit...tuti jobb lesz, éseg lehet, hogy fizetni sem kell érte.
2023. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2 es és 4 es.

A kapcsolatunk rendben van. Csak nem akar szeretkezni,se masztizni nem szokott.

Nekem viszont szükségem lenne rá, megcsaláson nem fondolkodtam.

De egy jó mű p...

Ami tényleg realisztikus az jó lenne.

2023. jan. 30. 07:14
 6/12 anonim válasza:

Vegyél Fleshlight-ot.


Ne nézd a külsejét, hogy kinek a pinája van rajta, miután megvetted a kutyát sem fogja érdekelni.

A belselye minél szűkebb, annál jobb, és ne legyen nagyon rücskös se.

2023. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ja és ne legyen vibrációs, jobb a sima.


Nekem Fleshlight-ból 2 van, egy Asa Akira (Lotus) belselyű ami nagyon jó, és vettem egy internet szerinti legjobbat a Stoya Destroya-t, ami k*rva szar.

2023. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fleshlight, Tenga Flip Zero (utóbbi lényegesen praktikusabb).
2023. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kettő Fleshlightom van, mindkettő tökéletesen kielégít.
2023. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na már kezd kitisztulni milyen is legyen, leginkább az elemesek felé hajlok.

Viszont nem tudom eldönteni,hogy a vákuumképző legyen e,vagy amelyik fe- le mozgást végez és körkörösen forog.

Esetleg valakinek valami tapasztalat?!

2023. febr. 15. 20:13
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!