Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ameddig csak nőknél próbálkozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig csak nőknél próbálkoztam, aggszűz és incel voltam, amióta rájöttem, hogy férfiakra is vevő vagyok, 2 hónap alatt 9 férfival szexeltem. A szexuális frusztráció és az ebből fakadó trauma a nők létezésének köszönhető?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 00:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Is it possible to learn this power?
2023. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
#1 alkohol :D
2023. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
szerintem a technológia az ok. a nők is szívó ágon vannak csak másképp. mindenesetre élvezd az életet, amit a bátorságod hozott!
2023. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Te csak siman egy b.uzi vagy
2023. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Meleg partnert könnyebb találni és elindultál ebbe, a könnyebb irányba. Ha pl az itteni ajánlataidra nők rohannának le, feltehetően hagynád magad. Így a melegeknek adod oda magad, mert minden incelálca ellenére neked is fontos a szex.
2023. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az 5 -ös jól összefoglalta :)
2023. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy egyedül ezzel. A kandúrunk is addig nyervogott hiába amíg kínjában megdugta a másik kandúrunkat. Kilométeres körzetben nem akadt neki menyasszony így leadva az igényeiből ezt a kompromisszumos megoldást választotta ő is.
2023. jan. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha pasikkal csinálod akkor már eleve biszex voltál. A pasik bármikor kaphatóak a könnyed "csak szex"-re akár hetero, akár meleg.
2023. jan. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Casanova is megdugott mindenkit, aki élt és mozog.
2023. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

" A szexuális frusztráció és az ebből fakadó trauma a nők létezésének köszönhető?"


Nnnna ez hogyan jött ki abból, amit az elején írtál?:D


Férfiakat nem kell szexre buzdítani. Hetero férfiként még én is rendre kapok dickpicket itt az oldalon, egyeseknek tökmindegy hogy mibe/hova dugják, csak legyen valami. Termsézetesen ez nem áll minden homo- vagy biszexuális férfira.


De a homoszexualitás vagy a biszexualitás nem onnan ered, hogy nem jutsz nőhöz. Akinek ez belefér, annak korábban is belefért, csak nem akart abba az irányba menni.


Amúgy no offense, de 2 hónap alatt 9 szexpartner... jó nag yr*banc vagy:D

2023. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!