Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal srácok! Rátok nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok! Rátok nyitottak már miközben vertétek?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2023. jan. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám nyitottak már egy páran :D Otthon az öcsém és az apám, illetve koliban a szobatársaim, privátban írok kort
2023. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert nyitva volt az ajtó😂😂


Kisebb koromban nagyban verem a takaró alatt, aztán egyszer csak anya bejön valamiért. Én meg épphogy abba tudtam hagyni😅 Lehet hogy leesett neki mit csinálok, de nem hozta szóba sosem.


Amúgy nagyon ügyelek arra, hogy véletlenül se jöhessen be senki. Egyik fülemmel mindig figyelek a léptekre.

2023. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
a húgom, mert épp nagyban csattogtattam a fitymát a nappaliban, ugyanis csak ott volt gépünk, épp, hogy eltudtam fordulni.
2023. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Öcsèm meg apám kapottrajta

Pont akkor lőttem

2023. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4/4 az komoly 😂😂
2023. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rám is nyitott az anyám. Még nagyon fiatal voltam és épp csak rájöttem, hogy fel tud állni. Kiürűlt egy shamponos flakon és rájöttem, hogy bele lehet dugni. Beledugtam és amikor megnőtt rámszorult. Anya akkor nyitott be.
2023. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja apám de ô megértette XD
nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!