Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Gangbang" party szervezés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gangbang" party szervezés. Hol tudok erre hajlamos embereket találni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kipróbálnánk ezt is , de haveromon kívül aki jön nem akarunk senkit beavati az ismeretségi körünkből

2023. jan. 28. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb helyre jöttél barátom, innen aztán fogod kapni a privátokat dögivel, csak tartsd a posztot életben valamivel. Általában a leírásban illik megadni valamit, ami konfliktus generáló, hogy legyen az emberek amin veszekedjenek vagy egy szaftos sztori, amin csámcsogjanak. Mini gangbanges élményem volt csak, azt elmesélem, hogy történt. Volt egy pár, akárcsak ti egy buliban és a csaj random odament srácokhoz táncolni kicsi csók stb aztán elmondta, hogy mire készülnek. Konkrétan toborzott csapatot random alakokból. Én felsültem, azt hittem nyitott vagyok erre, de mint kiderült nem voltam annyira gátlástalan hiába voltam bebaszva, szégyenemben leléptem. A másik öt palival nem tudom mi volt, gondolom ők megdöngették, ahogy kell.
2023. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha 30 alattiak vagytok, engem izgat.
2023. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Lementek egy swingerklubba. Ott adott a hely, az idő mindenféle szervezkedés nélkül és "konyhakészen", azonnal 100% kamumentesen ott lesznek a jelentkezők.

Egy tanulságos történet. Az egyik ismerős pár gangbang bulit akart szervezni, GG, ero stb. feldobták a reglapot, hirdetést. A több száz megkeresésből végül 39 normálisnak látszó pasit választottak ki. Jó előre közölték velük a helyet és az időt. Szerinted a 39 "rengetegszer csináltuk a haverokkal" pasiból mennyi jelent meg ténylegesen? Egy 😂

2023. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Én adnám ha BP környékén lenne. :) 27/F


#3 Amugy erdekes ez a goldengate mert rengeteg ilyen leirast olvastam ott hogy mennyi kamu profil van és unják és olyat keresnek aki tényleg talalkozna. Erre egesz turheto kulseju, nyitott, kommunikativ, ellenőrizhető ferfikent pedig az uzeneteim minimum 90%-ra nem erkezik valasz vagy ghostolnak.

2023. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Nőként ez engem is érdekelt, írtam ki kérdést, de törölték. Páran írtak rám akik összeszokott pasik és csajt kerestek.
2023. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Eropolis, Goldengate stb ilyen oldalakon próbáld meg.
2023. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem már most kaptatok 50 privit. :)


Amúgy volt csajom akivel szerveztünk ilyet az jól sikerült, manapság kicsit nehezebb a helyzet

De nem lehetetlen!!

Van az az opció amikor még engem meg egy haveromat is érdekelné a dolog.

2023. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#4 ha gangbang partik rendszeres résztvevője szeretnél lenni akkor azt tanácsolnám nézz le párszor klubokba és szerezz egy kis gyakorlati rutint. Sokkal flottobbul fog menni utána a kommunikáció is. A buliszervezők nem szeretik a "nullkilómtéreseket", hazudni meg "rengetegszer csináljuk a haverokkal" szöveggel meg nem érdemes mert a kicsit is rutinosak azonnal kiszúrják és indexre teszik az illetőt.

A GG-n is akadnak kamus párok, nem csak kamus pasik. Meg sok olyan pár aki csak 1-2 +pasit szeretne. Hozzájuk is érkezik naponta 30-40-50 levél amiből szelektálnak.

2023. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Neten probaltam anno, osszes kamu volt

N

2023. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 akkor valami nagyon nem stimmelt a kereséseddel!!!!
2023. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!