Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk esetében fordul elő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk esetében fordul elő, hogyha meztelenül mászkálnak, időnként vannak kis csattogó hangok a nemi szerveik irányából. Ezt mi adja? Farok, zacskó, herék?

Figyelt kérdés
Herék himbálózásából adódna ez?

2023. jan. 29. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapad a zacsi, himbálózik a golyó és a vessző.
2023. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mondjuk nem adnak csattogó hangot a nemi szerveim. Esetleg ha vizes a bőröm. De nem úgy kell elképzelni, mint a TikTokos videókban, hogy a fiúk alsógatya nékül veszik fel a melegítőt és lépcsőn lefelé csattognak a golyóik...
2023. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha valakinek petyhüdten anakondája van. De ez jóval ritkább, mint a net alapján sejted.
2023. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es ilyen van a tiktokon????????????
2023. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es


Igen. Mindig odaírják hogy


after shaving balls


és akkor bő boxerban vagy melegítőben slattyog le a srác és valami csattogó hangot vágnak alá. Elég beteg videók😂

2023. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a csomag méretétől függ :D Nekem húspéniszem van, és fürdés után főleg vizesen, vagy reggel amikor elmúlik a merevedésem akkor szokott utána csattogni ahogy verődik jobbra-balra. Míg edzésen ahogy más srácokat elnézek, kisebb vérpénisszel rendelkezőknek nem hiszem hogy ad ki ilyen hangot.
2023. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a zacskóm szokott néha, de én is meglepődöm olyankor pillanatra, hogy mi volt az.

xD

2023. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem maszti közben szokott, de akkor egyértelműen a zacskó adja azt a hangot.
2023. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sétánál nem de futásnál csattog mint a strandpapucs
2023. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mi csattog és mikor. Nekem a cerka ha lankadt 12 centis, a zacsi meg néha még hosszabban lóg. Leng és a lábamhoz csapódik, de hangot nem ad. Lehet a testalkat és a testszőr is befolyásolja.
2023. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!