Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy találkozok egy olyan nővel akinek nem lesz elég a farkam?

Figyelt kérdés

Eddig 3 lánnyal voltam. 1 volt a barátnőm.



Az első lánnyal mikor voltam még nem volt a végleges méretem, de ő egy szűk lány volt és elég volt neki bőven.(Ő volt a barátnőm)


Utána lévő lánnyal mikor voltam már nagyobb lett a péniszem (későn érő vagyok) és azt hittem hogy majd nehéz lesz vele a szex( ugye az elsőhöz viszonyítva) de igazából úgy éreztem hogy elférne benne nagyobb is. (Ekkor kb. 16 éves lehettem)


És aztán most 19 éves vagyok, és szerintem kialakult a végleges méretem. És most voltam megint azzal a lánnyal (másodikkal) és most már másképp éreztem és ő is mondta hogy ennél nagyobb már nem kellene neki biztos.

Aztán voltam még egy lánnyal nem rég, ő is szűk volt mint a második.


Mennyi az esélye hogy lesznek olyan lányok is akiknek kevés lesz a méretem?

És persze a méretem: 18-19 centi hosszú, átmérője 5 centi, kerülete 15 centi.


2023. jan. 29. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég nagy méret.
2023. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kb 0%
2023. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagy pénisz.
2023. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi csajaid közül mennyit szedtél fel azzal hogy a pélóméreted reklámoztad? Na látod, pont ennyire lesz szükséged a vonalzóra az ágyban. Nyugi bro' ez már az átlag felett van, tanuld meg használni a vonalzót meg rakd el.
2023. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez már anagy méret kategória. Azért vannak lányok akinek tényleg "kell" ez a méret nem csak úgy csinálnak, csak nem sok az ilyen csaj.
2023. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már pl nekem is a túl nagy kategória. Befér, viszont a legtöbb pózban a hossza miatt fájdalmat tud okozni.
2023. jan. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!