Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a te szexuális fantáziád,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a te szexuális fantáziád, amit megszeretnèl èlni egyszer legalább?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 23:11
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
76%

És akkor még nem is részleteztem :)


(9)

2023. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Nyugodtam részletezzed, ird ki magadból a Fantáziádat!
2023. jan. 31. 02:05
 13/58 anonim ***** válasza:
30%
Fogok is, majd holnap friss fejjel. De csajoknak privátban szivesebben...
2023. jan. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
80%
Sensual anal, interracial
2023. jan. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
24%
Egy karatés domináns nő a t*nrúgás összes verzióját rajtam gyakorolja, majd a végén lábmunka.
2023. jan. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne megdugni a barátnőm húgát és az egyik barátnőjét. De ez egy olyan vágy, amit sosem fogok megkockáztatni, de időnként elképzelem, hogy milyen lehet. Az exem anyukájával is hasonló vágyaim lennének.
2023. jan. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
68%

Feleségemet leuralni egy másik férfival együtt.


Rávenni hogy előttem pisiljen a szabadban, akár állva.


Kinyalatni vele a fenekemet rendszeresen.

2023. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
87%

Szóval a tegnap éjszakai 9-es vagyok,

Úgy képzeltem el, hogy pár csaj poénból összebeszélne, hogy egy bulijukon mindenfélékre kihasználnak egy csicskát, és erre a célra engem találnának meg.

Ők buliznának ahogy egy lánybulin egyébként is. Innának, beszélgetnének, poénkodnának, filmet néznének együtt, én meg csak azért lennék ott, hogy minden hóbortjukat kiszolgáljam. Természetesen az alap szolga feladatoktól kezdve, amikor megérkeznek, és lesegítem a kabátjukat, cipőjüket, italokat szolgálok fel, szendvicseket készítek, stb... A felszolgáláskor térden csúszhatok, nehogy már nekik kelljen nagyot hajolniuk a szendvicskért, italokért, de egyébként maximum négykézláb másznom szabad. Aki pld kér egy masszázst, azonnal ugrok...

Közben a party játék kedvéért minden szivatásnak én lennék az "áldozata" is. Pld felelsz vagy mersz, de minden vállalás arról szólna, hogy ki mennyire mer vagy nem mer engem megalázni.

"Úgy se mered felpofozni"

"Úgy se mered leköpni"

"Úgy se mersz belé rúgni" stb

Van tovább is, de főleg a szexuális részt már a fantáziátokra bízom.

2023. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
88%
Nyilvános helyen szexelni. De sajnos nehezen lehet ravenni a lányokat
2023. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
19.-es ez is egy merész fantázia, de egy belevaló lánnyal kivitelezhető! Pl; a discóban a függöny mögött tudnátok jól szeretkezni.
2023. jan. 31. 09:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!