Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők (bdsm perverzió) hányas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (bdsm perverzió) hányas szintre osztalyoznad magad?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 16:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Sub vagy domináns vagy?
2023. jan. 31. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
0 domináns!:-)
2023. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
9/9 sub 22/l
2023. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 a domináns és 10 a teljesen alázatos, akkor én kb 8 vagyok. A megalázást, fájdalmat nem, de az irányítást és párom kiszolgálását nagyon élvezem az ágyban.

40N

2023. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
5-6 switch
2023. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
7 Sub
2023. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2.Imádok feneket hurkásra verni! 30N
2023. febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha 0 a totál domináns, akkor erős 0


Valami félrement bennem, gyári hibás vagyok, vagy nem tudom, de mióta tiniként rájöttem, hogy van szex, meg fizikai vonzalom, én leuralni akarom a pasikat, ez okoz élvezetet, a szexet gyakorlatilag nem is kívánom. De már oviban is én voltam, aki megmondta, hogy ki mit csináljon


Eltartott egy ideig, míg elfogadtam így magam, és megtanultam ezt megfelelően kommunikálni az ismerkedés során, de mióta megy, azóta nagyon kielégítő kapcsolataim vannak, a mostani az eddigi legjobb.


Alapvetően a kapcsolat minden terén szeretek én irányítani, de a hálószobában ez különösen igaz, elvárom, hogy a partnerem királynőként kezeljen, és szolgaként viselkedjen, lesse minden vágyamat, és élvezettel viselje, amit kap tőlem. Nagyon szeretem a kötözős, korlátozós játékokat, és elég szadista is vagyok, szeretem kínozni is a szerencséseket. A magam élvezetét tekintve az orális kényeztetést, vagy a vibrátoros játékokat kívánom leginkább, hiszen itt érzem magam dominánsnak, a hagyományos szexet egyáltalán nem is kívánom, eddig nem is próbáltam, (szóval technikailag szűz vagyok, bár érthető okokból nem tartom magam annak), valószínűleg csak olyannak adom meg ezt a lehetőséget, aki végleg hozzámkötötte az életét.


Szóval mennyire vagyok perverz? Szerintem nagyon :D


26L

2023. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!