Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más maszturbálását át lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más maszturbálását át lehet érezni távolság ellenére is?

Figyelt kérdés

Van olyan hatása az agyra az írásnak, hogy ha valaki le írja, hogy mit csinál, akkor úgy át tudod érezni, mint ha tényleg csinálná?

Ha csak gondol is rá, de megérezni a szöveg környezetből chat közben.



2023. febr. 1. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2023. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég szemléletesen és hitelesen írja le az illető, az olvasó pedig látó típus, akkor simán.
2023. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az igen.

Köszi a válaszokat!

2023. febr. 1. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A maszturbálását nem éreztem át, hisz nőként nem érezhettem át a férfi maszturbálást. De teljesen bele kerültem a szituációba ahogy olvastam.

Tapasztalatom alapján kellő részletességgel, érzékletességgel történő írásnál érezni lehet a leírtakat.

Tehát azonos neműeknél biztos lehetséges.

2023. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!