Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostituálthoz menni masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz menni masztizni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Annak mi értelme?
2023. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Semmi xd

Oszt azmondjàk válság van,erre ilyenekre költenek hahahahaha

2023. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondom, hogy nem izgató együtt masztizni valakivel, de miért akarnék ezért egy prostinak fizetni? :D
2023. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt egy igazán gyönyörü prosti akibe rendesen beleestem, elég sokszor mentem hozzá. Volt olyan, csak kiverni akartam nála miközben gyönyörködtem benne. (Hülyeség? Lehet, de ez volt, és jo volt!!!) Kérdezö, ha ez a vágyad akkor akár ezért menj hozzá nyugodtan.
2023. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a kérdezőnek felesége van és ez így nem megcsalás.
2023. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Van amelyik prosti vállal "közös maszturbáció"-t. Neki aztán tökmindegy mit csinál a kuncsaft abban az órában amit kicsengetett. Sőt ha ráérez erre gerjed a pacák akkor még ezen a címszóval le is feji kis extra suskával. Tök jó business a k.rvának, még dugni sem kell és még a csákó többet is fizet 😂
2023. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!