Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább/legbetegebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább/legbetegebb szexuális fantáziátok?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok xdd
2023. febr. 2. 16:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Anya és lánya, szex hármasban!
2023. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%

Bár további fantáziáim:

Egy femboyt elcsábítok azzal az ígérettel, hogy levetkőzök előtte. Megkötözöm, bekötöm a szemét aztán levetkőzök, miközben hangosan kommentálom neki az egészet.

Avagy fantáziálok még arról, hogy egy megkötözött lány punciját, vagy egy megkötözött femboy farkát csipős paprikával kínzom.

Lepisilek egy lányt miközben az meg van kötözve, vagy pont megitatom rendesen míg ő lesz az aki bepisil.

De ezen kívül még van csikifétisem is.

20. voltam

2023. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Egy hétvégét, vagy hétvégéket rabnőként eltölteni egy kicsit "lakatlanabb" helyen. Gondolok itt például egy szőlőhegyi kis házikóra, vagy tanyasi házra. Néha elképzelem, hogy a pince egy szexuális kínzókamrának van kialakítva, ahol rendszeresen büntetést kaphatok, ha nem jól szolgálom a gazdámat.
2023. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%
#21 undorito vagy
2023. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%
Vezetés közben leszopni a férfit. Egy igazi domináns férfi, aki leszaggatja a bugyimat, miközben nekiszorít a falnak.
2023. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
Egy kíváncsi tinilányt bevezetni az erotika és a szex világába.
2023. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 érdeklődő35 ***** válasza:
96%
Úgy elfenekelni keményen egy mazo lányt, hogy miközben hurkásra verem a fenekét vibrivel többszörös orgazmusig izgassam
2023. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

#18

Én felpontozzam mindenkit!


Válasz-

Szeretném ha egy lány lovagolna a fütyimen miközben egy másik az arcomon

Nem vagyok válogatós nekem minden lány az esetem

Ez nem felkérés,hirdetés!

2023. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
26%
Egy nőnek a segglukához odatartanám az enyémet és belenyomnám a kakit a seggébe majd ő ugyanazt visszanyomná az enyémbe. Addig csinálnánk még el nem élvezünk análisan mindketten.
2023. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Jo lenne két tinilánnyal harmasba !
2023. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!