Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges, hogy a biszex időszak csak egy átmenet volt?

Figyelt kérdés

Másnál is volt már ilyen, hogy sokáig biszexnek gondolta magát de idővel csak az azonos nem kezdte el érdekelni és végül meleg "lett?"

olyan érzésem van mintha nálam ez lenne 26/F

Kort és nemet írjatok légy szíves meg, hogy meddig tartott a biszex átmenet mikor jöttetek rá, hogy melegek vagytok.

Nők és férfiak válaszát is várom.



2023. febr. 4. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nálam ez a helyzet. F.
2023. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat.
2023. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Persze az a jó,ha az ember úgy "billen" át,hogy van kihez.Van barátja, van párja,aki oldalán megélheti magát.


F

2023. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%
Nekem inkább az volt, hogy biszexnek gondoltam magam, de később rájöttem, hogy csak a társadalmi elvárások miatt tettem úgy, mintha vonzódnék a férfiakhoz. Ennek a jelenségnek angolul comphet a neve, lehet, érdemes elgondolkodnod rajta. (21/F)
2023. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
4 hogy lehet valaki ennyire ostoba? Mióta társadalmi elvárás az, hogy vonzódj a saját nemedhez?
2023. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen

20/l

2023. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
40+ nőként már nem vágyom férfira, szexuálisan csak a nők vonzanak. Nem hiszem,hogy ez már változna.
2023. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
5, az a társadalmi elvárás, hogy nőként a fiúkhoz vonzódj. Angolul írtam hogy F, female, igaz, ezt elrontottam, bocsánat.
2023. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

#8 öcsém, hallod, ekkora kimagyarázós dumát se mostanában hallottam...F mint female, beszarok :D

Tudom tudom, Angliában élsz, de azért ékezetekkel írsz egy magyar fórumra, de már annyira az angolra jár az agyad, hogy a female jut csak eszedbe, ha le akarod írni a nemedet.

2023. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!