Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal fiú - idősebb nő. Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiú - idősebb nő. Ki segített feldolgozni a traumát fiúk?

Figyelt kérdés

Azoktól a fiúktól kérdezem, akik idősebb nővel vesztették el, 18. éves koruk előtt.


Nektek ezt a traumát sikerült feldolgozni? Kihatott a későbbi életedre? Család, új barátnő, pszichológus, coach,...ki segített talpra állni a pokol után? Szedtél gyógyszert? Pia? Felmerült a szülők felelőssége? Lett rendőrségi ügy? Gyámügy lépett?



2023. febr. 7. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, mi azon a trauma, hogy egy tapasztalt nő férfivá avatott.


Hacsak meg nem erőszakolt, a fiúk általában büszkék voltak arra, hogy nem egy szűz kislánnyal kínlódtak, ügyetlenkedtek egymással.

2023. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok.

Általában 16 éves kortól pl egy 18 éves lánnyal járni nagyon is megfelelt a srácoknak. Volt, aki aztán 5 év múlva feleségül is vette.

2023. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt trauma,ellenkezőleg!

5 évig dugtam egy bombasztikus érett elhanyagolt feleséget, akitől mindent megkaptam és megtanultam!

Örökké hálás leszek neki,és a fiatalságom királynőjeként gondolok vissza rá!

2023. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt kalandom idősebb nővel tizenévesen. Igaz, én nem vele veszítettem el, de így is nagyon jó volt minden alkalommal vele. Szerintem a fiúk túlnyomó többsége inkább büszke rá, meg hálás érte, ha egy idősebb nő vezeti be a szexuális dolgokba rögtön az elején.
2023. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
81%
Szívesen kipróbálnám én is egy idősebb nővel, de még nem volt hozzá szerencsém.
2023. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam egyszer egy 10 essel idősebb nővel és életem egyik legjobb b@szása volt. Nem szeretkezés, b@szás!!! Mondjuk akkor már 30 voltam. De ha 16 évesen futok belé úgy hogy ő 40 éves, nem traumaként éltem volna meg, hanem hogy én vagyok a császár. És nem a coach-hoz megyek, hanem a kocsmába, hogy elmeséljem a haveroknak. Az eset amúgy vidéken történt egy házibuliban és mivel egy bombázó, ádáz dög volt a csaj, így is én voltam a király. Ezúton is puszi a hasára!
2023. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
42%

Én se értem, hogy ez mitől trauma. Én lányként vesztettem el egy több, mint kétszer annyi időssel 20 évesen.


Azt meg csak úgy megsúgom, hogy egy 14 éves már azzal szexel, akivel akar. Lehet az 14, 24, 34 vagy 104 éves is. (Kivéve, ha nincs alá/fölé rendeltségi viszony, pl tanár-diák.)

2023. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
34%
#7 a legális és a helyes nem mindig ugyanaz. A mostani jogszabály, ami alapján 14 éves gyerekeket lehet legálisan megrontani, több mint undorító, egyenesen pedofil. Ez az igazi pedofil törvény. Azaz a pedofilokat védő és támogató törvény. Ennyit a gyermekvédelem fontosságáról
2023. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
8. ŐSZINTÉN! HA, a 18.+ fiad, megrakna egy 14.+ leányt, kiraknád otthonról?
2023. febr. 7. 21:02
 10/54 anonim ***** válasza:
30%

De undorító válaszok...

#1 fordított esetben is azt mondanád, hogy "Nem értem, mi azon a trauma, hogy egy tapasztalt férfi nővé avatott"?

2023. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!