Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Punci illetve farok pumpa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punci illetve farok pumpa tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnèk mindkettôt beszerezni

Ès arra vagyok kívàncsi hogyan mûködik..?pontissabban az eredmènyre

Pl egy pufi punci meddig marad ùgy? Meddig èrdemes vacuum alatt tartani? Mennyire èrzèkeny? Könnyebben gyorsabban jobban elèlveztek olyankor?

Iletve ugyanez adott a farokpumpànàl is

Köszi a vàlaszokat


2023. febr. 10. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem peniszpumpám van. Régebben napi szinten használtam. Jó eres, meg vastag volt tőle a farkam, de ha abba hagyod a használatot, hamar visszatér az eredeti állapot.
2023. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A péniszpumpa inkább csak egyedi játékszer, kicsit megduzzad de 1-2 percig tart csak. Tartósan egy mm-t sem fog nőni tőle.

A p.ncipumpa már lehet páros játék, szintén csak 1-2 percig marad megduzzadva, de ugyebár amint leveszed a vákuumot máris megy a dugás, azt meg nem hagyod abba 2 perc alatt ugyebár :)

2023. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a farkam sokkal nagyobb lett közvetlen használat után. 2 éve használtam rendszeresen és sajnos már nagyon kicsire Össze ment tőle.
2023. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó játékok
2023. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!