Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális egy ötvenes férjes nővel rendszeresen szeretkező húszas srác kapcsolata?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. Nem a kor a zavaró, hanem hogy nincs tisztelet a házasság/párkapcsolat iránt
2023. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha mind a kettőtöknek belefér, senkinek semmi köze hozzá.
2023. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
#2 ezt ő sem gondolja így, különben nem itt kérdezősködne
2023. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van 2-es ha mindketten élvezik az együlétet , akkor egészségükre .
2023. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma a milf divatos,és sokan vannak így.Max nem reklámozzák.Az öregedő nő kivirul,mert apu otthon már nullához iterál, a fiatal srácok pedig nem hisztis p..kat kapnak,akiknek semmi szexkultúrája.

Van előnye is,de hátrány egy van,ha valamelyik szerelmes lesz a másikba.Mert ekkor vége,nem vállalható.

2023. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vitatkoznék az előttem hozzászólóval. Én bizony még nagyon is "működnék" a párom ötven éves nő meg már régóta nem. Én csak azt furcsállom, hogy egy ötvenes nőnek még van kedve szexelni.
2023. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os barátom . Persze a te szavaidra az éritett hölgyeknek kéne válaszolni , de én érintett férfiként azt mondom neked - egy ötvenes nőnek nagyon is kell (normális esetben ) a szex . A nejem 70 mulr , és mégis vágyik a gyönyörre . Ha nem is gyakran , de 1-2 hetente összebujunk .
2023. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. El is hiszem. Vannak olyanok is mint ti de ez a ritkább eset. Azért a nőknek 50 körül elég durva változások történnek odalenn. Hüvelyszárazság, nyálkahártya elvékonyodása, hormonális változások. Én megértem az ebben a korban lévő nőket köztük a páromat is, hogy a szexet még a hátuk közepére sem kívánják. A hőhullámokról, fejfájásról és egyéb nyalánkságokról ne is beszéljünk. Szóval fel nem tudom fogni, hogy így hogyan lehetne e élvezni bármit is.
2023. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!