Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Verekedtetek már csajért?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtetek már csajért? Győztetek vagy kikaptatok? Ki járt pórul? Milyen történetetek van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, itt gyakorin mindenki csak győztesen jöhet ki és 3 embert is fél kézzel lekaratéz. Szerintem én leszek itt az egyetlen aki ilyen gázosan jött ki a szituból.😞 18f


Egy kissebb 6 fős házibuliba hívott a volt barátnőm szílveszterezni, akit régről ismerek és korábban együtt jártunk, de nem volt közöttünk igazán semmi, így barátok maradtunk, noha ritkán találkoztunk. Viszont akkor szakított a pasijával, aki megtudta hogy én nála szilveszterezek.

Nagyban ment az üvegezés a nappaliban és már nem sok ruha volt rajtunk. Rajtam már csak egy kék kockás boxer meg fehér sportzokni.

Egyszer csak hivatlanúl beállított az expasija...ilyen jó mázsás gyerek akinek már volt a fejében elég pia. Akkor láttam először és utoljára. Elég kínos volt, mert elkezdett velem kiabálni majd úgy felpozott mint annak a rendje, én vékony vagyok és nem verekedtem még soha, persze próbáltam védeni magam. Az exbarátnőnk próbálta lenyugtatni, de totál be volt kattanva és tiszta agresszív volt.

Ez a szemét b*zi falhoz lökött majd megmogyorózott, amire én csillagokat láttam és nyögtem a fájdalomtól (pechemre nekem lógósak). Közben elbeszélgetett velem és meg kellett igérnem hogy elfelejtem a csajt örökre. Ezután elengedett, én leültem a kanapéra és a fájdalmaimmal voltam elfoglalva.

A többiek próbálták őt visszafogni, veszekedtek vele de a csajok nem sok mindent tudtak tenni, rajtam kívül egy srác volt még aki már részeg volt a piától. Az exbararátnője folyamatosan védett engem ami csak olaj volt a tűzre.

Később odajött megint hozzám majd mondta hogy takarodjak innen. Felálltam hogy összeszedjem a ruháim, erre ő közölte hogy azok maradnak és a rajtam lévő boxer is. Megtettem amit mondott, majd ezután az utcán találtam magam meztelenül. Ez a k*csög jött utánam és megkergetett az utcában. Majd szét fagytam a hidegtől, csak a zokni volt rajtam. Pár perc múlva visszamentem és a többiek kidobálták utánam a ruháimat az ablakon.



2023. febr. 12. 10:27
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
79%
Szépet álmodtál fiam.
2023. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
75%

Nem, nem verekedtem csajért soha.

Nem volt rá szükség.


Amúgy kiváló sztori, mostmeg mehetsz tüdőgyulladással a dokidhoz.

2023. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# bocs hogy létezem...

2# majdnem egész januárban beteg voltam.

2023. febr. 12. 10:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Klassz történet, jó, hogy beleszőtted a mogyorózos bi szalat, az most a menő.

Ha ilyen fantáziám lenne, nem kellene bdsm videókat néznem, ettől függetlenül szívesen átélnék valami hasonlót.

2023. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csajért nem, de úgy már igen, hogy buliban fogdosták és elvertem. Én győztem, hiszen ha az erőviszonyok nem megfelelőek számomra, bele sem megyek. Egyszer belementem, akkor én kaptam, azóta jobban figyelek 😀
2023. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5# én nem akartam belemenni, ha tudom hogy eljön, nem mentem volna oda.
2023. febr. 12. 12:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam verekedni. Történetben több dolgot is túl toltal, megmogyoroz? Úristen, aztán leszedeti a ruhadat és megkerget az utcán? Pff xd de tegyük fel ilyen történik velem, ezesetben a fájdalomtól nekimennek, én is mázsás vagyok, egy bunyos ellen nem sok esélyem lenne, de a gyenge pontokat ütném. De amúgy velem olyan, hogy nekem jöjjenek nem történt, mindig megbeszéltem a problémát.
2023. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

ki volt itt a történetben a bi?

amúgy miért fura? vannak ilyenek ...

2023. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Túl szép, hogy igaz legyen. ;)
2023. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
mármint mi szép 9-es? annyira azért nem szerintem ...
2023. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!