Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor pàroddal először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor pàroddal először voltatok együtt menstruàció alatt akkor azt ki kezdemènyezte? Fèrfiak, nektek milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés

Ma Valentin nap van, pàrom holnap elutazik 3 hètre ès ma megjött. 😏


Nem akarom csak úgy felajànlani neki, hogy csinàljuk pl. zuhany alatt, mert hàtha undirítónak talàlja, de nem akar megbàntani ezèrt kellemetlen lenne neki a helyzet.



2023. febr. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem'tom ki kezdeményezte, szerintem mindketten :) szólt hogy megvan neki, mondtam hogy nem gond.

Két dologra viszont figyeljetek:

1) Dupla higiénia, olyankor kicsit megborul a hüvelyflóra egyensúlya.

2) Mensi idején is teherbe lehet esni (ritkán, de előfordulhat hogy időben eltolva több petesejt érik be). Szóval ugyanúgy kell védekezni!

2023. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre már én sem emlékszem. De vesd fel neki,baj nem lehet belőle, szerintem. F
2023. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem aki ezt undorítónak találja azzal van baj a toronyban. Kissé körülményes így de meg lehet oldani. Amúgy szerintem nálunk én kezdeményeztem, a barátnőm is tartott tőle hogy én undorítónak fogom találni. Nem volt semmi extra, törölközőt maga alá rakta az ágyra ha netán baleset történne, így is élvezhető volt. Sőt talán még nagyobbat is szokott élvezni mikor megvan neki.
2023. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én, viszont a annyit kell tudni rólam, hogy állandóan b@sznék. Vastag törcsi+gumi. A vér hidegen hagy, férfi vagyok nem kis pöcs. A páromnak se volt ellenére, azóta rendszeresen csináljuk "azokon a napokon" is.
2023. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki, de nem akarta. Elèg kellemetlen szitu volt nekem.
2023. febr. 15. 04:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kellemetlen, ha nem jó így akkor nem, majd legfeljebb többször nem ajánlod fel mikor megvan.
2023. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen. Ha neki így n jön be, semmi gond. Felvetetted, nem élt vele. Akkor marad a cumi-nyalás .
2023. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem a szexet mert kegyetlenül be voltam indulva. 20N
2023. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!