Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 32 éves vagyok és még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok és még szűz vagyok. Érdemes prostival foglalkozni?

Figyelt kérdés
Már voltam egy pár randin, de a csajok mind elég túlsúlyosak voltak, és egyáltalán nem tálatam őket vonzónak. Az az igazság hogy én is elég furcsa személyiség vagyok (enyhén autista). A csajok akiket vonzónak találok azok sajnos mind foglaltak. Már kezdek hozzá szokni az egyedül léthez már azt is kezdem elfogadni hogy valószínűleg soha nem lesz feleség gyerek stb. Részben azért mert fura vagyok részben azért mert nem vagyok vonzó. De nem tudom néha úgy megkívánom a szexet, ha találkozok egy vonzó hölgyel, meg néha nézegetem a rosszlányokat és fantáziálok róla milyen volna dugni egy jó prostival.

2023. febr. 16. 08:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Ha futja rájuk, akkor nosza, de csak óvatosan.
2023. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

Talán nem kellene 10/10 lányok után futni. De persze, akin van 5kg felesleg az már túlsúlyos...


Ezért vagy te szűz :D

2023. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem 5kgrol van szó, én elég vékonyka vagyok 55kg és elnézését kérek ha nem találok vonzónak egy 100 kg hölgyet.
2023. febr. 16. 08:58
 4/28 anonim ***** válasza:
25%

3. Akkor még mindig ott van az hogy 10/10 nők után futsz de nem szeretnél magadon változtatni.


- Edzeni, sportolni

- Fodrász

- Esetlegesen önismeret vagy pszichológus, stb



Akkor milyen jogon várod el hogy jaj, majd valaki beleül neked? Már ne is haragudj..

2023. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%

A prostíról még annyit:


Ez a legkönnyebb út. Lusta vagy magadra időt és energiát fordítani. Testileg és lelkileg is. Csak ezt az utat látod és nem is akarsz azért teperni vagy tenni hogy kellj valakinek és esetleg kapcsolatod is legyen, ne csak szex.


Ne haragudj, de ez eléggé gyenge jellemre vall..

2023. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Két évet jártam ezzel a problémával pszichológushoz, semmi eredmény, 16 éve próbálkozok online, folyamatosan eljárok rendezvényekre, jól öltözött vagyok, fogamatosan sportok (több tucat futóversenyt nyertem már) és semmi eredmény. Az 10/10 vadászat ha nem akarom magam össze törni egy 100 kilós nő allat?
2023. febr. 16. 09:10
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

6. Ha folyamatosan sportolsz, akkor ne haragudj, hogy lehetsz 55kg? Nem vagy magas, vagy nem vagy képes izmot építeni?


Én konditeremre gondoltam, nem futásra..


A másik hogy a külsőn is lehet egy picit változtatni, de azért ez kemény..

2023. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
32 évesen még korai lemondani a családalapítás lehetőségéről. Értem, h nem tetszenek a 100 kg-os lányok, de azért a 10/10-esek és a 100 kg-os lányok között van még jó pár, akikből válogathatsz. Prostizni bármikor elmehetsz, ha anyagilag megengedheted magadnak. Tényleg olyat választhatsz közülük magadnak, amilyet csak szeretnél. DE!!! Ő csak a pénzed miatt lesz veled kedves és tesz meg mindent neked, ha pedig még meg is kedveled sem lesz jobb vele a helyzeted.
2023. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 140 centi "magas". 🤣
2023. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

8. Pontosan. Olyan, mintha a kérdező számára nem létezne 100kg alatti nő. 🙄


Mondjuk azt sem értem, hogy mennyiből telik le menni kondiba és felszedni 5-10kg-ot.


Rá ül egy lány az arcára és nem fogja bírni.. 🥲

2023. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!