Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak titeket zavar ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavar ha a nő lovaglás közben nem mindig “ritmusra“ lovagol?

Figyelt kérdés
Ha a nő felül van mit szerettek abban a legjobban? Van hogy elvesztem a ritmust és olyankor kicsit alább hagy az önbizalmam és olyankor kicsit már nem érzem annyira jól magam. Számotokra ez nagyon zavaró? Vagy csak én stresszelem túl?

2023. febr. 17. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavaró, ne stresszeld túl. Nem is muszaj ugrálni, előre hátra is mozoghatsz.. az is nagyon jó érzés tud lenni.


Egyébként a lovagló akkor a legjobb, ha szemből van a másik és lathatod az arcát/melleit stb..

2023. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Zavaró tud lenni, nagyjából 1 másodpercig, szóval a kutyát nem érdekli. Egyébként lehet szex közben is kommunikálni és a férfi is tud mozgatni magán.

Az viszont zavarna, hogy valakinek ennyire nincs önbizalma. Nem tudnám társként kezelni.

2023. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a kedves választ:)


#2 igazából az önbizalmammal nincs probléma csak néha amikor így 1-2 mp bizonytalanodok el. De neked is köszönöm a választ :)

2023. febr. 17. 13:52
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Ezért nem kell erőltetni ezt a pózt. Nehogy már te dolgozzál még rajta is, ő meg feküdjön, mint valami kiskirály. :DDDD Soha nem csinálom. Valamiért dolgozzon ő is.
2023. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 mi se egész végig ebben a pózban csináljuk de néha kis változatosságnak mindenki megörül.


De látván az előző kommenteket szerintem csak én gondolom túl ezt

2023. febr. 17. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud ugy elmenni akkor zavarja.
2023. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon izgató jó póz szerintem, és közben is tudom kényeztetni a nőt.
2023. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, én valahogy nem értem a kérdés lényegét? Lovaglás kozben nincs olyan hogy ritmus. Nincs zene aláfestés, hogy abbol koveted a ritmust. A szex 2 ember játéka. Ahol néha gyors, néha lassu. Néha utemes, néha pedig kreatívan váltakozo. Ugy hogy alapjában nincs olyan hogy ritmus. De értem mire gondolsz. Nincs benne semmi rossz, ha épp váltasz, vagy máshogy csinálod.
2023. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
8nak de van nálunk pont a férjem esik ki néha a ritmusból, ami engem zavar, mert az én ritmusom juttat a csúcsra, de ha ő elhuzza a répát sajna nem lesz jó az orgazmus, vagy nem is jutok el addig
2023. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
#9: Persze, hogy van ritmus és ezt a #8-as válaszoló is tudja, csak akart valami nagyon bölcset írni. Értelme persze nem lett, de itt erre bőven van igény.
2023. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!