Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek,bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek,bejönnek nektek a rocksztár típusú pasik?

Figyelt kérdés

Ilyesmi karizmatikus figurákra gondolok mint ő például:

[link]

[link]



#Sex&Drugs&Rock'n Roll
2023. febr. 18. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Igen,engem totál beindítanak a kicsit extrémebb pasik,Mansonra pedig rengeteget masztiztam már.
Úgy alapból nem de ez nagyon jó pasi.
Helyesnek helyes de nem az esetem.Persze megdughatna ha akarna mert hát egy sztár ami tök menő.
Korábban nem volt az esetem de mióta kiderült hogy nőket kínzott és erőszakolt a pincéjében azóta gerjedek rá. Bejön a BDSM.
Bevallom hogy mindig is mozgatta a fantáziámat hogy mekkora farkat rejteget a bőrgatyájában.
A sátánista rituáléinkon szoktunk vad dolgokat csinálni a barinőimmel a zenéire...
Én inkább Zámbó Jimmy ártatlan romantikájára szavazok.
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem "pasi", hanem egy aszexuális rémálomkép!


Ettől függetlenül nem kifogásolom őt mint művészt, hisz érdekes színfolt a felhozatalban.

2023. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Marilyn Manson nem rocksztár típus. Akinek bejön az a gusztustalan fazon az undorító sátánista imidzsével annak mentális problémái vannak.
2023. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Marylin nekem túl gebe.A rocker pasik olyasmik mint a favágók,azok jobbak.
2023. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Hát nekem nem a favágó típus jut eszembe a rocksztárok kapcsán.Itt van például Scott Weiland(nyugodjon békében):

[link]


[link]

Vagy mondjuk Chris Cornell(szintén nyugodjon békében):

[link]


[link]

Vagy Chester Bennington(legyen neki könnyű a föld):

[link]

[link]

2023. febr. 18. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
M. Manson testre nagyon szexi fiúka, de a feje miatt egy durva parafíliás eset az, aki vonzódik hozzá szexuálisan! XD
2023. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be,de nem Manson.
2023. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Manson kissé vékony.Meg a szeme se áll jól.

Till Lindemann a csúcs pasi.

2023. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez rocksztár? Ez egy rossz büzi.

Lemmy egy rocksztár volt.

De ez? Ez legfeljebb egy bohóc.

2023. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Komolyan ezek a linkelt fazonok, akiket "rocksztár típusú pasiknak" kell nevezni.


Rocksztárnak tény hogy rocksztárok, de hogy kinézetre mindent mondanék rájuk, de hogy nem jellegzetes rocksztár fazonok, az is biztos. Esetleg Chris Cornellt lehetett olyan fazonnak tekinteni.


Engem a '90-es évekbeli James Hetfield-hez szoktak hasonlítani, karakterre olyasmi vagyok.

2023. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!