Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szadomazó pároktól kérdeznék!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szadomazó pároktól kérdeznék! Rosszul feneket a barátnőm? Több helyen is pontokban vérzett a seggem de csíkok nem lettek viszont nagyon fájt de amit szerettem volna az nem jött össze. Nadrágszíjal csinálta 33f

Figyelt kérdés

Igazából azt szeretném elérni, hogy olyan legyen a popsim amilyen gyerekkoromban az osztálytársaim egy bizonyos része volt akiket így fegyelmeztek otthon nadrágszíjjal, én pedig normális szülőket kaptam Hálistennek, ők soha nem bántottak engem, viszont az iskolában volt szó erről többször és kicsit akkor csalódást meg kisebbségi érzést éreztem és kialakult ez a Fétis. De nekik jól láthatóan volt nyom, csík a seggükön, akár még egy hét múlva is, nekem pedig csak pontokban vérzett, ami nagyon fájt is de nem sikerült a barátnőmnek csíkokat csinálni. Valamit biztos elronthatott mert videókat látunk ahol volt csík a fegyelmezés után.


Mindenkinek felhívom a figyelmét hogy ez csak játék, szexuális izgalom, szadomazó hajlamú emberek játéka, felnőtt emberek játéka!


Egyébként a barátnőm is nagyon élvezi az ilyen dolgokat, Ő switch, Viszont én leginkább csak sub vagyok.


2023. febr. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a barátnőd dom is, hanem az, hogy fogalma nincsen a dolgáról :(
2023. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-essel. A partnerednek tudnia kellene róla hogy te mire vágysz, rá kellene éreznie - avagy neked kellett volna megosztanod vele. Ha elég "képzett" akkor kivitelezni tudná ezt a technikát (nem akkora ördöngösség).
2023. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem képzett. Neki is ez az első ilyen kapcsolata. Eddig én is meg ő is próbált Vanilla életet élni .
2023. febr. 19. 15:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!