Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek Homoszexuális/leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Homoszexuális/leszbikus/biszexuális (lmbtq) incelek?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan nőgyűlölők hogy már szerintem undorodnak a nőktől. Pl olyan kommentet is olvastam szerintemincel férfitól hogy a pénisz egy szép csodás szerv a vagina pedig csak egy nyálkás béna lyuk. Ha megtalálom belinkelem képen.

Más kérdés még hogy valyon a leszbikus incelek férfigyűlölők? Vagy egyedül ülnek otthon 10 macskával?



2023. febr. 20. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne leszbikus incel, az a nőket utálná nem? Mert nem kell nekik. Az incelhiszti mozgatórugója is az hogy savanyú a szőlő... Azért utálnák a nőket , mert a csajok bottal se piszkálnák meg egyiket sem.
2023. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

előbb tisztázzuk a fogalmat: az incel az, aki nem önszántából, nem saját akaratából nem jut szexhez, gyakorlatilag az önkéntelen cölibátus kifejezésből ered a szó.


Tehát az incelségnek semmi köze sem a nőkhöz, sem ahhoz a hisztihez, amit 1-2 incel levág.



És igen, léteznek incel nők is, akik lehetnek heteroszexuálisak, homoszexuálisak vagy biszexuálisak, ahogy férfiből sem minden incel nőre vágyik.



Miért, gondolod, hogy például egy nagyon zárkózott, nagyon csúnya meleg/leszbikus önszántából mond le a szexről?

2023. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Sokszor olyan nőgyűlölők hogy már szerintem undorodnak a nőktől" Nem undorodnak, csak a nőket okolják hogy ők maguk a kutyának se kellenek. Szeretnék ők a puncit , ha hozzájutnának...
2023. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zárkózott leszbikus vagyok és igen önként mondtam le a szexről, egyszerűen nincs rá igényem. :))
2023. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Homoszexuális férfiak közt van olyan hogy olyan csúnya hogy nem talál magának férfi partnert? És leszbikus nőben van olyan hogy egyszerűen nem talál magának női partnert?
2023. febr. 20. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? De ez nem feltétlenül a külsőségek miatt van. Lehet az a leszbikus nő bomba csaj vagy a meleg pasi egy Adonis, ha fejben kettyó van akkor a legidiótább ember se marad meg mellettük.
2023. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy van. Mit hittél, a melegeknek mindegy a partner kinézete? Vagy hogy minden meleg szép?
2023. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon zárkózott leszbikus vagyok és igen önként mondtam le a szexről, egyszerűen nincs rá igényem. :))"


Az incel pont az, aki NEM önként mond le. Igénye lenne, vágyni vágyik rá, de valami miatt nem képes partnert találni (ez a valami meg rengeteg szempont lehet, adja magát a kinézet, de pl a klasszikus incel pasik 99%-a sem néz ki rosszabbul, mint azok, akiknek van barátnőjük, inkább a toronyban van a hiba)

2023. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Homoszexuális férfiak közt van olyan hogy olyan csúnya hogy nem talál magának férfi partnert? És leszbikus nőben van olyan hogy egyszerűen nem talál magának női partnert?"


Miért? Szerinted a homoszexuálisoknak mások a párkapcsolati problémái, mint a heteroknak? Hidd el, 99%-ban PONT ugyanaz megy ott is: ű"hogy hívjam el randira"

vajon bejövök e neki"

"nem merem elhívni, mert mi van, ha nem jövök be, úgy kellene, hogy ne leyen a végén ciki" (a heterok 99%-a pl emiatt nem talál párt, nem a kinézete miatt)


A homoszexuálisoknál még bejön pluszban a para, hogy vajon a kiszemelt is homoszexuális e.

2023. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!