Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatalok körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok körében mennyire gyakori a bdsm, kötözés, fenekelés?

Figyelt kérdés

Párok, vagy alkalmi kapcsolatban élők olyan 20-30 évesek közt ez mennyire gyakori?

Ha van akkor meddig mertek elmenni? Mi az amit megengedtek, esetleg kellékeket is használtok?



2023. febr. 22. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen vágyakkal teli partnerem volt 16-27 közöttiek, három is.


Domináns férfi

2023. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi használunk kellékeket is, a megbeszélt határig megyünk el
2023. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretném. Kötözés, kellékek is jöhetnek. Bár férjem nem tud megdugni így, mert őt nem izgatja a dolog.
2023. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Sub vagyok,izgatnak a durvàbb dolgok is 22/
2023. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
27F vagyok, engem is izgatnak. Szerintem elég sokan vannak így vele, arányaiban lehet többen is mint az idősebb korosztályban. Nézd csak meg, hogy mennyien keresnek párt bdsm témában pl smpixie-n.
2023. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én fenekelni szoktam, már többen megkerestek (fiú is lány is).
2023. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Van egy fiú barátom, vele szoktunk ilyeneket játszani. Nem vagyunk együtt csak ilyen barátság extrákkal játékra.

Viszont csak ilyeneket játszunk, kikötöz ágyhoz, úgy dug meg, vagy bilincset használunk.

Szem bekötés, fenekelés is szokott lenni. Kellékek beszerzése is folyamatban, eddig van igazi fém bilincs meg pálca, de szeretnék más dolgokat is kipróbálni

2023. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ilyen làny kène akivel lehet baràtsàg extràkkal ès kipròbàlni mindent :)
2023. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Izgatott, de nem volt, aki megtegye. 25 éves voltam, amikor izgulva fölhívtam egy fizetős dominát, aki jól elverte a fenekemet. Azóta rendszeresen járok pálcázásra, az életem része.
2023. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk bilincseink vannak. Azokat szoktuk rendszeresen használni előjátékkor, szex közben és néha "csak úgy".
2023. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!