Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bilincset személyesen vettél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilincset személyesen vettél (fizikai boltban), vagy rendelted neten?

Figyelt kérdés
Nem volt ciki személyesen?

#segédeszköz #bilincs #military-shop
2023. febr. 25. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyesen. Miert lett volna ciki?
2023. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Személyesen

Rám is rakta a boltos, hogy milyen érzés, jól áll e

2023. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyobb kínai boltban vettem.
2023. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
100%

Mègis mi lenne ebben a ciki ?

Nyugat európában sètálj be a szexshopba meg fogsz lepődni miket vesznek nyíltan az emberek 😆! 43f

2023. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem.
2023. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 subrette ***** válasza:
100%

Nekünk több bilincsünk van otthon és egy kivétellel mindet személyesen vettük meg. Egyet küldtek csomagpontra, mert Vaterán vettük és távol volt az eladó.

Egy másik, szintén Vateráról vett bilincs esetén már a másodikat vettük ugyanattól az eladótól. Ekkor a párommal együtt mentünk érte. Illemtudó kislányként nyújtottam a csuklómat és a bilincs ott helyben rám került. Úgy mentünk haza.

2023. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!