Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen időközönként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen időközönként érdemes masztizni, elegendő 2-3 nap kihagyással, vagy gyakrabban kéne? (26/F)

Figyelt kérdés

Szóval eddig minden nap masztiztam, de valahogy nem olyan extra már az "élmény", mint régebben.

Azon gondolkodtam, hogyha kihagyok 2-3 napot, akkor talán sokkal intenzívebb lesz utána az "élmény".

Mit gondoltok? Tényleg jobb néhány nap kihagyással masztizni, ha eddig minden nap kivertem? Tényleg erőteljesebb élmény lesz a magömlés, mint ha minden nap kiverném?



2023. márc. 1. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb néhány nap kihagyás után! Én is voltam úgy, hogy nem volt már élvezetes, ezért nem is kívántam. 3-4 napot kihagytam és sokkal nagyobb élmény volt.
2023. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy rendszertelenül csináld, mondjuk heti kétszer. Minden héten másik napra essen, ne tudjon a szervezeted ráállni egy sémára.
2023. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Azthiszem hetu 3-4 javasolt. Az erősíti az inmunrendszert és jótékony hatással van. A több már gyengíti az inmunrendszert.
2023. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj ki 3-4 napot és utána húzd el a masztit 1 órát minimum és gejzír lesz
2023. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbat tudsz élvezni, ha pár napot kihagysz. Próbáld ki, aztán meglátod, bejön-e ;)
2023. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gyengítené az immunrendszert, én már tíz éve halott lennék 😃 ez hülyeség, semmi köze az immunrendszernek a recskázáshoz.
2023. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
érdemes? annyit amennyi tetszik meg amire igényed van. lehet naponta 5x meg egy hónapban 1x is. nincs kötelező vagy ajánlott darabszám, mindenki más
2023. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jól esik. Ha akarod heti 1, ha akarod napi 3.
2023. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! 2 nap kihagyás után kivertem, és sooookkal intenzívebb élmény volt, mintha minden nap kivertem volna.
2023. márc. 3. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez megoldódott! Mindenkinek egészségére😉
2023. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!