Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétisesek! Nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Nagyon gáz, ha az egyik fiú haverom a lány testvére lábujjait szopogatja?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 22:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé
2023. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért? Nem erőszakkal történik, hanem közös beleegyezéssel.
2023. márc. 1. 23:31
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Ki is veri közben? Vagy majd csak utána?

Testvérrel bármilyen szexuális interakció "nagyon gáz".

2023. márc. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Semmi ilyet nem csinál vele egyáltalán. Csak szopogassa a lábujjait. Ennyi az egész
2023. márc. 2. 07:03
 5/26 A kérdező kommentje:
Ő csak ennyit mondott, hogy csak a lábujjait szopogassa. Hát szerintem, ha csak valójában ennyi az egész szerintem ez még nem gáz.
2023. márc. 2. 07:12
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekek ez valami teleregény? Nemrégiben ugyanez volt, csak a papával.
2023. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen csak most nem egy papáról van szó, hanem gyerekekről. Borzasztó nagy különbség van a kettő között. És szerintem nem gáz egyáltalán. Ha nyilván csak ezt csinálja semmit mást. Nem erőszakkal csinálja, hanem közös beleegyezéssel!
2023. márc. 2. 09:36
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Én nem látok sok különbséget. Beteges dolog. Valamelyik szülő elbeszélgethetne vele erről. Amelyiknek erősebb a keze, és nagyobb lendületet tud venni.
2023. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondolnám, hogy a tiszteletet így kellene kivívni, verekedéssel. Az szerintem nem old meg semmit. Az csak rosszabb lesz. Nevelni normális ember módjára kell, nem állat módján. Mert emberek vagyunk és nem állatok. De hát hiába nem mindenki ilyen SAJNOS!!!
2023. márc. 2. 09:51
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan dolog mint, ha valaki meleg (kulturáltabban fogalmazva). Ha a szülő agyonütni a gyerekét, az akkor is a melegeket fogja szeretni. Ez ilyen dolog!
2023. márc. 2. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!