Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom egy 23 éves transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy 23 éves transznemű férfi. Nemi megerősítő műtétje még nem volt, nem is feltétlen szeretne, viszont egyelőre képtelen az orgazmusra szex közben. Mit tudnánk tenni, hogy legyen sikerélmény?

Figyelt kérdés
Plusz infó, hogy én 25 éves nő vagyok, és nagyon szeretjük egymást, viszonylag friss a kapcsolatunk, (4 hónapja vagyunk együtt) de ő borzasztóan aggódik amiatt, hogy neki ez "nem megy". Igyekszem megnyugtatni, de persze nem megy könnyen... Valami tippel tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám ezt neki könnyebbé tenni? Igazából én mondtam neki, hogy nekem annyira nem fontos, hogy elélvezzen, persze, valahol sajnálom, de nem veszem magamra, mégis aggódik amiatt, hogy akkor én biztosan azt hiszem, hogy miattam nem jó neki... :/ Többször visszatérünk erre a témára már, és ez viszont kezd nyomasztani. Próbáltam rávenni, hogy beszéljen erről szakemberrel, de nem szeretne, mert hogy amúgy ő elvan végülis nélküle... nem is egészen tudom ezt hova tenni... :( Előre is köszi a tippeket.

2023. márc. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez már volt egyszer…ugyan így!
2023. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Transznemű férfi? Akkor most nő vagy férfi?
2023. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezt akartam éppen kérdezni, hogy milyen nemiszerve van? Ami van müködik egyáltalán?
2023. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
A transz férfi az a néniből bácsi ha jól értelmezem az lmbtizé matekot. Nos a rossz hír, hogy nemi működő pélója az éleben nem lesz, mivel a " megerősités" kimerül a mellek eltávolításában, valamint a hormonkezelés következménye képp kiszőrösödik és bébirépa méretű csikót növeszt.
2023. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Önkielégítésnél el tud élvezni? Ha igen, akkor lehet, hogy azzal van a gond, hogy úgy érzi, teljesítenie kell, viszont hátrányból indul a cisz férfiakhoz képest. Ha nem, akkor ez lehet akár a diszfória miatt is. Elhiszem, hogy nyomaszt, mert én azt érzem rajtad, hogy 100%-ban támogató és megértő vagy vele. Szerintem is egy szexuálpszichológus segítségére lenne szükség.
2023. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexológus, pszichiáter. Szakember segítsége!!!
2023. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az utolsó kettőnek köszönöm szépen a normális hozzáállást, a többiek hozzászólását inkább nem kommentálnám. Egyébként igen, én is arra próbálom biztatni, hogy beszéljen erről valakivel, mert egyébként ha magának csinálja, akkor megy neki. Csak velem nem :( Valószínűleg már a teljesítési kényszer is benne van, és ezért sem megy...
2023. márc. 5. 15:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!