Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha arra izgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha arra izgulok fel, hogy arról fantáziál, hogy megerőszakolnak?

Figyelt kérdés

Évek óta arra izgulok fel, ha elképzelem, hogy megerőszakolnak, megvernek. Félek, hogy el kellene mennem pszichológushoz ez miatt. Mi a véleményetek erről?

27/L


2023. márc. 7. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Normális.
2023. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a perverziód, nincs ezzel semmi baj :)
2023. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Van ilyen. Ha érdekel a lehetséges háttér, akkor érdemes elmenni szakemberhez.
2023. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan van vmi oka ennek,de ilyen az ember.mindenkit más izgat fel.amíg magadra és másokra ez nem veszélyes,addig sztem nincsen ezzel baj.ha te úgy érzed,hogy igen,akkor tanácsos szakemberhez fordulni ;)
2023. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
7%

Kéne menned.


Akinél ez a fantàzia, egyéb dologra is hajlandó.

2023. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is előforduló fantáziám, de épp ésszel tudom, hogy a valóságban az utolsó utáninak akarnám megtörténni. A megerőszakolás egy nagyon alárendeltségbe kényszerített szerep, amiből kvázi lehetetlen kijönni, hacsak nem vagy erősebb egy vagy több férfinál. Ennek képzeletben megvan a maga izgalma, de a valóságban nem lenne az, akkor sem, ha a férfi arca szinte ragyog, olyan jóvágású. Mert az tervezetlen erőszak, míg a képzeletből egyszerűen kilépsz, és kész, rajtad múlik.
2023. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Erősen szubmisszív vagy, nincs ezzel gond. Jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas, de azért a megélésnek valamennyire biztonságos módját válaszd! (azaz előre megbeszélt formában, ill. ha idegenek bevonása akkor legyen valaki aki közben figyel rád és szervezi neked a dolgot)
2023. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanez velem is , mindig ilyenekről fantáziálok.
2023. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Én férfiként fantáziáltam arról , hogy három fickó elkap a parkban , és mindhárom megszoptat .
2023. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak nem mondanám. De hát különbözünk. :-)

Ha van vagy lesz pasid akkor kérd meg rá időnként nem túl gyakran meg ne unja hogy játszátok el.

Én pl kipróbálnám hogy játsza el a barátnőm hogy alszik és én akkor úgy megcsinálnám. :-)

2023. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!