Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a szexuális irányultságom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szexuális irányultságom, orientációm, beállítottságom? Biszex, de lehet aszexuális?

Figyelt kérdés

[link]


A skálán 4-5 között helyezném el magam. Szerelmesnek lenni inkább csak a saját nemembe tudok lenni, de érdekelnek a nők is. Képes vagyok érezni is irántuk nem csak szexuális vonzalmat, érzelmek is vannak, de szerelmet az nem.

A fiúk jobban érdekelnek, ez már biztos. Egyszer voltam egy fiúval (egy laza szexkapcsolat), az első jó volt, de aztán 2. alkalomra érdektelenné vált nekem is (főképp nekem), és neki is, mivel elég nehéz színlelni, hogy nem érdekel a másik. Ez egy rövid szexkalcsolat volt.

Csajjal még nem voltam, de buliban fel tud izgatni tánc közben pl. ha a farkamhoz dorgöli a fenekét.. , de idáig nem mertem elhívni, hogy dugjunk egyet. Érdekel a pina, szívesen megújjaznám, akár ki is nyalnám ha ápolt és tetszik nekem. De még ez csak elméletben történt meg.


Az aszexualisok ha jól tudom érzelmileg ugyanolyanok mint bárki más, csak szex terén van probléma.


Rólam:

Vonzódom az emberekhez, szerelmes is tudok lenni, érdekel a dolog, de nem vagyok beájulva a szextől, elméletben nagyon is érdekel.

A gyakorlati részénél azt gondolom "csak ennyi?!","mi volt ebben ez a nagy hűha, amint annyira csinál napi szinten minden felnőtt" "hogy tudják a párkapcsolatban élők ezt a vonzalmat folyamatosan fenntartani, hogy nem unják meg már az 1. 2. alkalom után?"


Akarok magam mellé valakit, de nem szeretnék napi szinten dugni vele. Talán a heti, havi 1 max, ami nekem nem lenne sok. Inkább az összebújás, másik megismerése, közös programok, beszélgetések érdekelnek jobban, a szextől nem vagyok beájúlva.


Mi vagyok én?


Picit hosszú lett, köszönöm ha végigolvastad.



2023. márc. 10. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, kísérletezgetsz, miért akarod mindenáron beskatulyázni magad? Lehet, hogy kevesebb igényed van a szexre, mint az átlag korodbelinek lehet, hogy csak az eddigiekkel nem volt olyan egetrengetően jó és majd jön valaki, akivel meg naponta többször akarod csinálni.
2023. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. csak az a gond, hogy mellettük (akik nagyon tetszenek) nem tudok megszólalni.


Egy szerencsétlen lúzer aki összevissza beszél, remeg a félelemtől, random szavak, szürreális mozdulatok és még sorolhatnám mennyire béna vagyok🤣

2023. márc. 10. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavaros vagy.
2023. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. az is lehet:)

Vérvétel, vizsgálat a kovid járvány előtt volt utoljára, akkoriban rendben volt minden. Amúgy passz, azt sem tudom a biszexek hogy működnek, ha épp lánnyal dugnának akkor megugrik a tesztoszteron, ha fiúval akkor az ösztrogénszint?🤔

2023. márc. 11. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Csak egy tipp volt. Nem értek hozzá.
2023. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es: ennek semmi köze a szexuális orientációdhoz. Fiatal és tapasztalatlan vagy, a legtöbb ember nem úgy születik, hogy lendületesen meghódítja az összes kiszemeltjét. Olvasgass a témában, hogyan tudsz szert tenni kis önbizalomra, és hát tetszik-nem tetszik, gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Elsőre béna leszel, másodikra is, lehet tizedikre is, de majd belejössz, egyre kevésbé találod majd kínosnak, hogy megszólíts valakit, aki tetszik. Másrészt lehet a másik fél ugyanilyen bénának érzi magát! :D Ne csak azokkal beszélgess, akik tetszenek, hanem közömbösökkel is, hogy gördülékeny legyen. Aztán majd lassan belejössz. Amit a 4-esben írsz az butaság, a hormonok nem így működnek.
2023. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. köszönöm. Nem vagyok fiatal, 20 elmúltam de tényleg nem érdekel annyira ez a szex dolog. Ezért gondolom azt hogy egy biszex aszex vagyok, ez már majdnem biztos. Van egy lány, majd ha raérek kipróbálom vele is, kíváncsi vagyok nála is az lesz -e, hogy azt várom minél hamarabb essünk túl rajta. Egy rendes srácnak gondol, de valószínűleg megdugom és otthagyom őt is tapasztalatszerzés, saját önző célok miatt. Sorba dugni mindet aki kapható, egy hímringyó leszek😁
2023. márc. 11. 08:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki számomra közömbös, ott nem bénázok, nem én vagyok az alárendelt fél
2023. márc. 11. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!