Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Kinek mikor volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Kinek mikor volt nagyon régen orgazmusa?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, melyik életkor kategóriába tartoztok.
2023. márc. 12. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Több, mint egy hete (18-24)
Több, mint egy hónapja (18-24)
Több, mint fél éve (18-24)
Több, mint egy hete (25-40)
Több, mint egy hónapja (25-40)
Több, mint fél éve (25-40)
Több, mint egy hete (40+)
Több, mint egy hónapja (40+)
Több, mint fél éve (40+)
12 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Negyven folott vagyok, es mar evek ota nem volt orgazmusom, de nalam ez inkabb mas tenyezokon mulik, mint az eletkoron. Egy korabbi, tobb eves es szakitassal vegzodo kapcsolatomban azert nem volt soha, mert nem vonzodtam elegge hozza es hianyzott koztunk az osszhang. Kesobb, idosebb koromban lett egy masik kapcsolatom, akivel orgazmus nelkul is nagyon kellemes volt az egyuttlet, mert jol megertettuk egymast. Akkor szerintem azert nem jott ossze az orgazmus, mert egyeb csaladi es munkahelyi problemak miatt nagyon le voltam faradva es stresszelve, de ezt nem ereztem annyira hianynak, mint az elozo kapcsolatban, mert igy is nagyon boldogak voltunk egymassal.
2023. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!