Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, okozott már problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, okozott már problémát a szégyenlősség az orgazmus elérésében?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy amiatt nem jött össze az orgazmus a partneretekkel, mert féltetek, hogy kivetnivalót talál az arcotok látványában, vagy a testetek reakciójában élvezés közben?

2023. márc. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem ez miatt, de elofordult, hogy nem ereztem magam jol a masik fellel, mert ugy ereztem nem ismerem elegge ahhoz, hogy megnyiljak teljesen es atadjam magam a gyonyornek.
2023. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A szorongásoktól terhelt nőknél előfordul. Pont ezért nincs értelem ilyen f.szságokon pörögni szex közben mert megvonod saját magadtól a jót!
2023. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Sokszor igen nedvesen élvezek el. Van mikor ez akasztja meg az orgazmust. Mert párom nagyon élvezi a sqirtet, de én nem, egyáltalán. Így van mikor nem engedem el magam, így az orgazmus is elmarad.
2023. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy emiatt (se) nem volt kb sose normális orgazmusom
2023. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2023. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyentől nem féltem, viszont egyszerűen csak annyira zavarban vagyok, hogy nekem simán idő kell, hogy legyen orgazmusom. Míg el tudom magam engedni annyira. Nyilván nincs önbizalmam, azért van, de kinevetéstől sosem féltem.
2023. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet ritka, hogy az egyébbként anatomia, meg érzelmi okokból nehezen alakulú női orgazmust még tovább nehezetik a saját testettel kapcsolatos gátlások. Van aki nem szeretne teljesen levetközni, vagy csak sötétben szeretné csinálni.
2023. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!