Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy meleg srác képes lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srác képes lefeküdni egy nővel?

Figyelt kérdés

Valószínű igen de bővebben leírom miért kérdezem...

Társkeresőn rámírt egy köztudottan meleg srác, hogy alkalmit keres de lányokkal.

Nekem nem volt még szexuális kapcsolatom a szexre viszont vágyom külsőleg be is jön a srác nagyon szimpi is de nem tudom mennyire jó ötlet egy meleg sráccal alkalmi kapcsolatot létesítenem...

Jelenleg csak beszélgetünk ide, oda megyünk egyfajta barátok vagyunk de nem tudom lefeküdjek e vele, esetleg később meg nem bánjuk és akkor még a "barátságunknak" is annyi...



2023. márc. 13. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha meleg akkor nem mert nem fogja egy nő izgat. Az ismerősöd inkább biszex.
2023. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, lehet biszex is. Ha tetszik próbáld meg, mit veszíthetsz? Nem tud benned kárt tenni, de hasznot se. Az is lehet, hogy a végén jó lesz és összejöttök
2023. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1

Nem volt még nővel elmondása szerint, ezért szeretné kipróbálni de lehet, hogy biszex bár melegnek vallja magát.

2023. márc. 13. 12:01
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

"Egy meleg srác képes lefeküdni egy nővel?"


Határozottan nem, mert nem izgatják a nők, ha igen akkor biszex

2023. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
#3 attól hogy nem volt még nővel még lehet biszex ha ez izgatja.
2023. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
5. igen, ezt biszexuálisként írtam. Van egy skála, aki full meleg azt nő nem tudja megmozgatni, szóval az is lehet hogy biszex a srác
2023. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Persze lehet ,ezt igazából csak ő tudhatja.

Nekem azt mondta meleg és tényleg csak pasival volt még kapcsolata, ki szeretné próbálni nővel is így igazatok van, hogy talán biszex.

2023. márc. 13. 12:08
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Mondjuk azt is mondta ha szexre kerülne a sor félne nem tudna teljesíteni...

Nem tudom biszex vagy meleg ezt csak ő tudja de nem is ez a lényeg!

2023. márc. 13. 12:09
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy a 4-es írta. Egy meleg soha nem szexelne nővel. Akit ez - akár csak gondolatban is - izgat, az nem meleg, hanem biszexuális.

Nem is értem, miért pontozták le.

2023. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

9. csak a saját szemszögükből látnak. Nem tudják elhinni, hogy egy teljesen meleg srácot a világ legszebb nője sem képes felizgatni.

Kérdező:

Ha én nő lennék, engem személy szerint izgatna a kihívás, hogy egy nekem tetsző srác engem kért fel arra, hogy a "helyes útra tereljem", boldoggá tegyem. Nem mintha bármi baj lenne bárkinek a szexuális irányultságával, mivel az megváltozhatatlan. El kell fogadni. A lepontozók valószínűleg kevés meleget, biszexuálist ismernek. Szóval hajrá, az is lehet hogy jó élmény lesz:)

2023. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!