Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki fantáziált már családta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki fantáziált már családtagjáról?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 21:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Lassan a negyvenesek táborát erősítjük a húgom és én. A testvéri kapcsolatunk teljesen változó, de egyébiránt mindig is az volt. Van hogy heteken keresztül egyáltalán nem is keressük egymást, azt se tudjuk a másikról, hogy mi van vele, de van hogy napokon keresztül megállás nélkül telefonálunk, messengerezünk, találkozunk, összeülünk stb.

Ennek kapcsán jutott eszembe egy évekkel ezelőtti eset, amikor pont egy olyan időszakunkban voltunk, amikor sülve-főve együtt voltunk, elmászkáltunk mindenhová, munka után vásárolgattunk, beültünk kávézni, segítettünk egymásnak az otthoni teendőkben, ilyesmik.

A húgom egy egész csinos, szép arcú, formás nő, korábban több osztálytársam és munkatársam is meg akarta környékezni, hogy majd ők jól felszedik maguknak. Szóval a külcsínre nem lehet panasza senkinek róla.

Viszont pont akkor, amikor azokban a hetekben tök jól elvoltunk, az egyik éjszaka különös álmom volt vele. A mosógépünkön ült a fürdőszobában teljesen szétfeszített lábakkal, én pedig teljese erőmből - hát most lehet néhányótoknál kiveri a biztosítékot -, gőzerővel úgy keféltem, mint egy megvadult állat.

Hirtelen felijedtem, teljesen le voltam forrázva, szakadt rólam a víz, a farkam meg mint soha, olyan fájdalmas szinten feszített. Kellett egy jó fél óra, hogy a sokktól újra el tudjak aludni.

Ami furcsaság és megdöbbentő volt számomra az az volt, hogy a húgom aznap és utána még legalább egy jó egy-másfél napig feltűnően került és egy szava sem volt hozzám! De tényleg ilyet talán előtte még sose csinált. Amikor megjöttem munkából, hirtelen elrohant. Elugrottam a boltba később, utána hazaértem, már otthon volt, de bezárkózott a fürdőbe, aztán berohant a szobába, összekuporodott az ágyra a laptoppal, rám se hederített, amikor köszöntem neki. Még azt is megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma, haragszik-e rám valamiért? Annyit csinált, miközben mereven bámulta a laptopot, hogy egy nagyon picit megrázta a fejét, de rám se nézett. Szóval ezt még egy jó napig csinálta utána, aztán ismét visszatért a régi húgom. Persze megkérdeztem tőle, hogy miért volt velem ennyire mogorva, undok, de csak legyintett és annyit mondott, hogy semmiség, hülyeség, nem fontos.

Persze nekem folyamatosan az álmom járt az agyamban, hogy mit tettem a húgommal, és akkor valahogy olyan furcsa érzés kerített hatalmába, hogy szerintem a húgom amiatt volt velem ilyen, mert ő is ugyanezt álmodhatta velem? Sosem hiszek ezekben a hókuszpókuszokban, de akkor szent meggyőződésem volt, hogy azért viselkedett velem így, mert ő is azt álmodhatta, amit én és teljesen összezavarhatta. Persze hülyeség, meg lehet én képzelek bele nem létező dolgokat, de nem lennék meglepve azon, ha igazak lennének, lettek volna a feltételezéseim.

2023. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
44%
mit szarakodsz, dugd meg
márc. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Kamaszon, amikor a széltől is felállt, a szexuális gondolatok pedig naponta ezerszer foglalták le az agyam, akkor szinte minden nekem szimpatikus, tetsző nő megfordult az erotikus fantáziáimban. Lehetett az a lány/nő osztálytárs, edzőpartner, tanárnő, szomszéd, fodrász, orvos, ápolónő, rokon, vagy akár a konyhásnéni, ha pl. kivillant a cickója vagy épp bepucsított előttem. ;)

Nővérem van, így tagadhatatlan, hogy olykor egy-egy élethelyzet esetén ne izgultam volna fel a látványtól. Természetesen jött a lelkiismeret-furdalás miatta, de nem konkrétan ő izgatott, hanem a szituáció. Kivillanó mellek, fenék, szexi fehérneműben, netalán totál pucéran látni. Lány unokatesókról kifejezetten sok erotikus álmom, fantáziám volt! Főként, hogy egyikkel, másikkal konkrétan flörtöltünk is kamaszon. Sőt, nővéremmel és lány unokatesókkal sokat beszélgettünk a szexről, a párkeresésről. Kitől lehet jobban tanulni a nőkről, az igényeikről, ha nem a nőktől!? Felnőtten elmondhatom, valóban sokat tanultam tőlük. Természetesen, mindegyikkel megmaradtunk az elméleti síkon, egyikkel sem volt viszonyom. Habár volt helyzet, amikor hajszál választott el tőle minket. Egyik ilyen eset volt, amikor két távol élő lány unokatesómmal, testvérek, hármasban voltunk náluk. Zenét hallgattunk az akkor újdonságnak számító kazettás magnómból, hosszú csevegés közben feljött a szex, mint téma. Forró nyár lévén alig volt rajtunk ruha, az egyik lány hátulról átölelt, mire a húga előlről. Ha abban a pillanatan nem érkeztek volna a szüleink és nem hallottuk volna meg a kutyájuk ugatását, a kerti kapu nyekergését, érdekes helyzetben találhattak volna minket. Akkor nem volt alkalmunk magunkban maradni, később pedig már elszállt a hangulat, a lendület. Felnőtten, volt, hogy sompolyogva felidéztük, máig összeköt minket ez az emlék.

márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%
A nevelt lányomról. Természetesen nem lett belőle semmi!
márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%

Igen már régóta sógoromról.🫣

Napi szinten.👀

márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Unokaöcsémről tinikoromba és az anyjáról
márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mindket nemu unokatesorol.
ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Igen. N
ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!