Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érthető, hogy ezen kiakadtam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy ezen kiakadtam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal akivel később egy munkahelyen is kezdtünk el dolgozni, csak finoman lassan haladtunk mindennel mert tudta szűz vagyok, sokáig találkozgattunk aztán feküdtem le vele. Mondta, hogy majd kiveszi mielőtt elmegy de én kértem inkább húzzon gumit.

Orvosi papírom van róla, hogy nem eshetek természetes úton teherbe de hát biztosra akartam menni.

Nagyon kívántam így belementem, hogy gumi nélkül csináljuk de a végén nem húzta ki mégsem.

Nagyon bunkó dolognak tartottam szerinte nem nagy dolog "véletlen" volt... Én viszont nem hinném.

Tudom én is hibáztam, hogy belementem gumi nélkül szexeljünk de szerinte csak felfújom ezt az egészet, csinálhatjuk amúgyis így mert nem lenne belőle gond.

Én nagyon tartok attól, hogy ennek mégis "következménye" lesz...😕



2023. márc. 14. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Verd agyon
2023. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Innentől a bizalomnak vége.
2023. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha a bizalomnak vége, mindennek vége!


A papír akkorról szól...

2023. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2.

Ez igaz,nem is tudok megbízni benne azóta.

2023. márc. 14. 09:52
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván ha valamit megbeszéltek, annak úgy kell lennie. Ebben az esetben magyarul ő semmibe vette a kérésed. Teljesen érthető hogy kiakadtál.
2023. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy kiakadtál!
2023. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Megbíztál benne, erre ő visszaélt a bizalmaddal. Ezek után teljesen jogos, hogy elvesztetted a bizalmadat és maximálisan megértem, hogy kiakadtál.

Én a helyedben azonnal ki is dobnám.

2023. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Ha egyszerre volt orgazmusotok az tàmogatja a teherbe esést
2023. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Azóta semmi nem is volt köztünk.

Bejárunk dolgozni ott a munka miatt beszélünk de semmi több.

Még mindig úgy gondolja ez csak számomra volt nagy dolog.

2023. márc. 14. 10:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy s@ggfej, aki nem figyel rád és nem érdekli a véleményed, hogy neki jó legyen. Többé biztos, hogy nem állnék szóba egy ilyen tahóval.
2023. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!