Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti azt, amikor nő dug...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti azt, amikor nő dug pasit felcsatolhatóssal, azt a lentiek közül melyik kategóriába soroljátok és miért?

Figyelt kérdés

1. Biszex és visszataszító

2. Biszex, de izgató

3. Hetero és visszataszító

4. Hetero, de visszataszító?



2023. márc. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biszex. Egy teljesen hetero férfi nem hinném, hogy vágyna arra, hogy fenékbe rakják. Legalábbis én így gondolom.

Nekem amúgy se nem izgató sem visszataszító. Ha akarja, csinálja, nem tartozik rám.

2023. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hetero

Es miert ne ha elvezi a prosztata izgatast

2023. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetero és teljesen rendben.
2023. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hetero és izgató.


Én nőként korábban sosem gondoltam volna, hogy ilyet fogok csinálni, de a mostani párom imádja, nekem meg nagyon bejön, hogy mennyire élvezi. Meg amúgy is, valahogy furcsán powerful érzés, nem tudom pontosan megmagyarázni, miért :D

2023. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!