Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagymellű lányok előny vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok előny vagy hátrány a cicitek?

Figyelt kérdés

Milyen előnyei vagy hátrányai vannak?

Mennyire nehezek?

Mennyire lógnak?

Tapintásra milyenek?

Mekkora kosár méretű?


2023. márc. 16. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány: fáj a hátad, strandon bámulja a sok hülye, sporthoz le kell szorítani. Idővel megszokod, hozzád tartozik.
2023. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Milyen előnyei" jó szopni meg fogni, mint a péniszt is F
2023. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez a sok fáj a hátam duma alaptalanul van a nagy cicikre fogva. A legtöbben amúgy is előnyt tudnak kovácsolni a szép nagy cicikből, ha nem önbizalomhiányosak.
2023. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit a pasik gondolnak az minden csak nem elony nekunk noknek.


Faj a hatad valad gerinces, nem tudsz rendesen egyenesen jarni mert lehuz. A nyakcsigijaid gyorsabban mennek tonkre. A legtobb pasi csak annyit lat beloled h ket nagy csocs. Spec eszre veszi h amugy egy no van ott. Sokan probalkoznak de csak a dugas miatt, mert neki mem volt nagymellu csaja csak kiprobalna. 1-2x aztan annyi

Sportban es sok mas sologban utban van. Le kell szoritani.

Nem kapsz normalis melltartot vagy csak 10x annyiert. Az sem szep hanem praktikus inkabb.

Spec nekem rengeteg olyan alalom volt mikor "veletlen" hozza ernek vagy ranyomja a kezet. Ha olyan volt a helyzet azonnal tokon rugtam a csavot.

Ja nem kapsz normalis felsot ruhat mind kicsi mellbe. Ha jo mellbe akko olyan mint tehenen a gatya log oriasi mashol.


35 evesen wlegem lett megoperaltattam. Most szek kozepes meret. Nem feltuno nem zavar nem akarjak allandoan fogdosni a pasik engem latnak es nem a mellem. Kapok normalis ruhat melltartot sportben nem akdalyoz.

2023. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igazából elégedett vagyok vele, jó okoznak kényelmetlenségeket leginkább azt tudnám mondani, hogy nem tudok mindenhogy kényelmesen feküdni, egyszerűen muszáj melltarót hordani mindig. Meg a ruhaválasztás hat igen a legtöbb ruha nem ilyen alakra van szánva, pl egy póló ami rám mindenhol máshol jó lenne mellben rám sem jön, vagyis nekem még nem sikerült betuszkolni. Minimum 3 számmal nagyobb kell és hát mondanom sem kell hogy hogy áll. Ritka hogy jó ruhát találjak. A másik a melltartó alapból ritkább főleg amit én hordok hogy viszonylag kisebb körméret nagy kosárral, ha van is ami kosárban jó az pántban nagy rám, nagyon kevésféle van ha van is, de annak is örülni kell. Bikinivel ugyan ez a helyzet. Szóval inkább nekem csak az öltózködésben hátrány, meg sportban sem túl jó, én 16 évesen abba is hagytam a kézilabdát egyeszerűen akármit csináltam nem volt jó sehogy ez az ugribugrizás vele már akkor sem.

Hátfájás nem tudom, szokott fájni de az lehet a rossz tartástól is szrerintem, jó azért van súlya de elviselhető.

Hogy mennyire lógnak, hát nyilván azért nem olyan feszesek mint a kicsik a súly azért lehúzza őket meg hogy a melltartó tartja kb mindig. De alapvetően szerintem a enyémnek szerencsére van egy mell formája nem csak ilyen tőgy😂

2023. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!