Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés bilincsben aludni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés bilincsben aludni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csörgős, és kényelmetlen egész éjjel. Inkább a kötél.
2023. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x már húztam meg így a vállam alaposan, hátra volt bilincselve a kezem én meg oldalra fordultam valahogy😂 ezt az egy esetet leszámítva amúgy nekem semmi extra, nem okoz kényelmetlenséget.
2023. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg lebilincselő érzés lehet.
2023. márc. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több dologtól függ.

Pl. milyen a bilincs. Láncos (ha láncos milyen hosszú a lánc), zsanéros, egykarikás, merev.

Mennyire van rászorítva a viselőjére.

Elől van, vagy hátul.

Egyébként izgató érzés bilincsben aludni szerintem.

2023. márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem, és hát elég kellemetlen érzés, valóban elzsibbad mindened és nem igazán tudsz aludni így. Kezeim hátra bilincselve voltak lábaim meg az ágyhoz bilincselve. Pasimnak tetszett, nekem mannyira nem
2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4„Egyébként izgató érzés bilincsben aludni szerintem.”+#5: én is kipróbáltam (csak a kezemen, de hátul), először beállítottam magamon jól a takarót és azután kattintottam magamra a karperecet, hát nekem túl izgató volt, azért aludtam sokkal kevesebbet mert majdnem mindig állt a fαrkαm („lehet” azért, mert tudtam, hogy „most nem tudok hozzá nyúlni”) xD
2023. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 és magad is kipróbáltad? (bárhogyan)

(ugyanaz vagyok mint #6 ma 13:56)

2023. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!