Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akit izgatnak a bizar beteges extrém fétisek szex stb? (Persze attól függ kinek mi a bizar)

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 19:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Engem sok minden izgat, de legjobban az ha a fiu iranyit es az van amit o akar
2023. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Bdsm, cbt, sounding

31/F

2023. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
bizaRR
2023. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Férfiként minden beteges, extrém női fétis érdekel, különösen a hölgy aki ezzel rendelkezik.
2023. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%

Igen van pár ami bizar de ahigy mondtad kinek mi!

f

2023. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Max. az, ha a nő verbálisan-fizikálisan tud agresszív lenni.
2023. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%

Igen sokminden érdekel. Imádok alázni, fájdalmat okozni a nőnek. Szeretek a szájukba köpni, és erőszakosan szopatni, fojtogatni. Egyszer azt akarom, hogy egy nő teljesen átadja magát nekem, és azt csinálhassak vele amit akarok, mondjuk 24 óráig. Vajon meg tudnám-e törni mentálisan és tudnék e okozni neki olyan károsodást, amivel utána terápiára kell mennie. Van pár ötletem, amiért Hágában elítélnének, ha olyan körülmények között csinálnám őket.



Plot twist, ezeket egy csaj velem is megcsinálhatná, kíváncsi lennék milyen átélni a szadizmusomat, de jelentkezőt még nem találtam aki domináns lenne eléggé ehhez.

2023. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Oldrockboy ***** válasza:
11%
Bakancs nyalás,nyalatas bőr dolgok viselete....
2023. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Huhh hát én a csjok közt szerintem elég betegnek számítok, nagyon sok nem hétköznspi dolog izgat, hogy szépen fejezzem ki magam:D nekem az alapból izgató, hogy ha azt látom hogy valakit egy olyan dolog izgat amit mások elítélnek/undorítónak/betegnek tartanak. Plusz emellé vannak az én kifehezett fétiseim szóval jaaa nem egyszerű😅

19L

2023. márc. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
#9 Ezekre a fétisekre kíváncsi lennék 25/F
2023. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!