Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nudista strandra hol tudunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandra hol tudunk párommal vegyes társaságot találni?Milyen oldalak a legjobbak erre?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ez az orgiához hasonló állatiaskodás az egyik legocsmányabb, legundorítóbb dolog, ahová egy embercsoport süllyedhet. A pár fogalmának értelméről fogalmatok sincs.
2023. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es téged a társadalom szemmel láthatóan kitaszított, sajnállak :(
2023. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a kérdéseket sose értettem. A nudista strand pont olyan strand, mint a textiles, csak nincs rajtad fürdőruha. Odamész, kifizeted a belépőt, ha kezdő vagy, kérsz egy házirendet, aztán leteríted a törölköződet a partra, napozol, fürdesz, jégkrémet eszel. És mivel a naturisták közvetlenebb emberek, és kiszúrják az újoncokat is, úgyis hamar szóba elegyednek majd veletek valakik. (Nekem pl. sokszor pont ez szokott kicsit terhes lenni, hogy folyton „muszáj” közösségi életet élni, és nem tudok ellenni magamban az olvasnivalómmal vagy a madarak csicsergésével, de nem akarok senkit megbántani ezzel. 😉)
2023. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legkönyebben ott helyben a többi nudizó pár közül :) beszélgettek, ismerkedtek mint bármilyen strandon.

Egyébként a GG-n keres sok nudizó pár "vadnudira" társaságot. Ha viszont szexben gondolkoztok akkor ne nudira menjetek hanem swingerbe. Ott 1000x egyszerűbb párcserébe gabalyodni mint a netről.

2023. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!