Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gimis lányok kioktatása a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok kioktatása a "NEM SZEXELNI KELL HANEM TANULNI!" szöveggel mi értelme van?

Figyelt kérdés

Amikor gimis voltam és gimis barátnőm volt, ő 15 én 17. Ő koleszban lakott, mindig volt kimenő idő, amiben a lányok azt csináltak amit akartak.


Ilyenkor eljött hozzám barátnőm és szexeltünk. A tanuló idő az is volt minden nap azt viszont benn töltötte a koleszban nyilván.


Már akkor is (2001) is minden napos dolog volt a gimis lányok piszkálása bármiért.


Már akkor sem értettem miért zárná ki egymást a tanulás és a szex?

Főleg hogy tanulásra van előírt idő és szabadidő is jut minden lánynak.



2023. márc. 21. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

1. Hogy ilyen korban nagyon sok a felelőtlenségből adódó probléma (á egyszer gumi nélkül, mi baj lehet, aztán betegség vagy gyerek, 15 évesen egyik sem egy jó dolog)

2. Koleszban pl felelősséget vállalnak a gyerekért, nyilván nem a koli hurcolják meg ha gáz van, de árt a jó hírnévnek, illetve vannak olyan nevelők akik szeretnék biztonságban tudni a lányokat

3. Ilyen korban nagyon gyakori hogy rossz szándékkal csavarjak el a fejüket és nem is veszik észre. Jobbik eset ha "csak" szexre használják őket, de sokszor ebből elég komoly pszichológiai problémái is lehetnek a lányoknak, későbbi kapcsolatokra kihat (pl bizalmatlan lesz később, csökkenhet az önértékelés stb)

4. Persze az is fennáll hogy szimplán meg akarják szégyeníteni a lányt mert miért ne, de azért sztem az első 3 indok (es még biztos van több is) elég ok

5. A tanulással úgy függ össze, ha ramegy az az idő amit azzal töltene.


Sajnos nem túl jó a szexualitással kapcsolatos oktatás, 2001ben meg még kevésbé volt. Ezért egy csomó félelem teljesen jogos lehet ezzel kapcsolatban. Ezen viszont egy nevelő nem tud változtatni, így inkább megpróbálja meggyőzni a lányt hogy inkább ne

2023. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert prűd, erkölcssheriffet játszó emberek nem csak a középkorban voltak hanem a XXI. századra is maradt bőven belőlük.
2023. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Tanulni? Ok, csak mit...

Inkább azt a rendszert kellene gyökeresen átírni, ami elvileg az oktatásukra létesült.

2023. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
az ég világon semmi...nem az a gond hogy szexelnek 16 évesen.. azzal van gond hogy nem a korosztályukkal létesítenek párkapcsolatot.. hanem szakállas 35 évesekről ábrándoznak... a fiatal srácok is boldogok lennének.. nem lennének lelkinyomorultak egyetem kezdéskor hogy 1 csaj se nézett rájuk.
2023. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
#4 hát szerintem elég sok "fiatal srác"nak van nője, csak azok nem a sültgalambot várják hogy a nő rájuk nézzenek hanem tesznek is érte.
2023. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

A 4-eshez írnám.

Ha a 18 - 28 közötti fiúk többsége nem volna puhány,gyerekes,idétlen páva,akkor talán nem a 35 évesről ábrándoznának a lányok.

Ja igen,és az egyetemista fiúk sokszor miért is ábrándoznak 40+os férfiakról?Itt is keresgélnek,csak körbe kell nézni.

2023. márc. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 évig gondolkoztál ezen a kérdésen?
2023. márc. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
a többség puhány és gyerekes? 18 28 között? hát ez aztán kemény kritika. és 10 éves az átfedés .. apáám
2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 7


jaj bocsáss meg, nem akartalak megbántani. Tudom hogy kérdést csak a történés időpontját követő 24 órás időablakban szabad feltenni.


Elfelejtettem.

2023. márc. 22. 16:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!