Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Extrémebb mérettel elveszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrémebb mérettel elveszíteni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn hosszú ideje ismerkedtem valakivel majd valahogy elsodródtunk egymástól, most viszont újra "ismerkedünk".

Ő már kapcsolatot akar velem és hát én is.

Nagyon kívánom ő is engem tudja, hogy szűz vagyok és azt mondta bár nagyon kíván és figyelmes lenne az én döntésem ,hogy lefekszek e vele mert igencsak nagy mérettel rendelkezik.

Hát láttam valóban elég nagy és vastag, először azért megijedtem mert félek fájni fog...

Nem kioktatást szeretnék hanem tanácsokat mivel könnyíthetném meg, hogy ne legyen annyira rossz élmény esetleg,az első, milyen pózban kellene? Persze ez majd ott adja magát és ő is tapasztaltabb de hát picit ideges vagyok mert a napokban nála fogok aludni és én szeretnék lefeküdni vele. Szeretném ha a szex is működne köztünk.

20+N



2023. márc. 22. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lesz ezzel gond.
2023. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy fájni fog de lehet, hogy nem. Tudom, nagyon hasznos a válaszom, de ez az igazság. 😄
2023. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Persze vagy fáj vagy nem ez igaz 😂

Csak tapasztaltabb nők is sokszor mondják, hogy fájdalmas egy nagyobb méret...

De nagyon akarom, hogy ez is működjön köztünk.

2023. márc. 22. 16:54
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan működni fog, de lehet, hogy nem azonnal... senki se úgy kezdi, hogy egyből 110%-osan f@sza minden. Lehet kell majd pár alkalom, mire megszokod. De ez természetes, nem kell emiatt aggódni.
2023. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4.

Én is úgy gondolom kell, hogy "összeszokjunk" és kell pár alkalom mire már minden jó lesz, lehet igazából ezt csak én gondolom túl.

2023. márc. 22. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én naggyal voltam először. Akkor már rég pettingeltünk szóval nem stresszeltem semmin és egyszer csak berakta.

Álltam, ő mögöttem állt. Ilyen pózban nem fér be minden. Még a hason fekvőset és kis-nagy kanalat szerettem a nagy mérettel

2023. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Eric Griffin ***** válasza:
27%
Próbáld ki, aztán ha nem jön be akkor próbáld ki extrém kicsivel. Nem mondom hogy ajánlom magam, de derékra tett kezekkel pisilek. Csóközön
2023. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy mérettel rendelkezett az első barátom, de semmi probléma nem volt, mert figyelt rám.
2023. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Biztosan figyelne rám a "partnerem" is, kézzel már kielégítettük egymást és hát elég szűk vagyok.

Talán beszerzek egy síkosítót a biztonság kedvéért...

2023. márc. 22. 19:12
 10/17 Vis Maior ***** válasza:
59%
Igazából nem kell fájnia, nagynál sem, a titok a sok előjáték, hogy el tudj lazulni, és persze nem kell durvulni. Síkosító valóban nem árt ha van nálatok
2023. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!