Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok? Bámuló férfiak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Bámuló férfiak? Rajtatok ragadt tekintett? Mennyire zavaró?

Figyelt kérdés
Egy mély dekoltázs, melltartó nélküli öltözet. Nyáron bikiniben. Kínos szituáció? Mi a reakciod ha észre veszed a pasit?

2023. márc. 23. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én ezért majdnem neki mentem másnak. Férfi vagyok és férfi bámult.
2023. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Suetonius ***** válasza:
65%

Engem szaunában néztek meg, diszkréten, pedig átlagos testalkatom van. Egy idősebb hölgy volt, de az egómnak így is jól esett. :D

31/F

2023. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem érint meg, nem szól hozzám és nem jön oda hozzám, hadd nézzen, nem érdekel. Legtöbbször úgyis olvasok vagy telefonálok, szóval fel se szokott tűnni, ha néznek.
2023. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán érdekel. Ízléses keretek között öltözködök, nincs kint mindenem. Persze, így is megbámulnak néha. Elég kellemetlen tud lenni, dehát jogában áll nézni. Csak ne álljon az arcomba, és eszébe ne jusson hozzám érni.
2023. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem zavar, nem értem, miért kell bámulni a másikat. Nem tudom eldönteni, hogy azért néz, mert elmebeteg, vagy mégis a franc lelte.
2023. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ok és okozat. Akit megnéznek, annak van oka is
2023. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem zavart. 44N
2023. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem. 27/N
2023. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!